Ev Dekorasyonu

Kullanışlı Gömme Dolap Tasarımları

Alandan tasarruf etmek isteyenlere...Hayatımızı geçirdiğimiz evlerimiz bizim için önemlidir. Ömrümüzün büyük bir kısmını evimizde geçiririz ve bu anların konforlu olması hayat kalitemizi artırır. Hele ki ev düzeni konusunda hassas bir yapınız var ise, dağınıklığa, kullanılmayan eşyaların kenarda, koltuk arkalarında durmasına katlanamıyorsanız evinize yaptıracağınız dolaplar hayat kurtarıcı olabilir. Depolama alanı olarak kullanılan dolaplar sayesinde kullandığınız yada fazla olan eşyalarınızı kolayca saklayabillirsiniz. Bu sayede düzenli odalara sahip olursunuz.

Ancak bütün evler dolapları sığdıracak kadar büyük olmayabilir. Durum böyle olunca da dolapları sığdırmak zor olur. Küçük odaları olan bir eve sahipseniz size gömme dolapları önerebiliriz. Evinize şöyle bir göz atın, eğer evinizin herhangi bir yerinde geniş duvarlar mevcutsa, kiriş çıkıntıları bol bir odanız varsa gömme dolap için uygun yere sahipsiniz demektir. Bu alanlar her zaman standart boyutlarda olamayacağı için gömme dolapları özel olarak yaptırmak zorundasınız. Bir çok mobilya firması ve özel marangozlar istediğiniz alanın ölçüsünü alarak uygun bir dolap yapabilir. Üstelik sizin zevkinize, kullanım amacınıza göre modern ve kullanışlı tasarımlar yapılabilmektedir.

blankİhtiyacınıza Yönelik ve Ev Dekorasyonunuza Uygun Şık Tasarımlar

Daha fazla depolama alanı sağlayan gömme dolaplar ihtiyacınıza yönelik olarak tasarlanabilmektedir. Gömme dolaplar ile ortalıkta görünmesini istemediğiniz eşyalarınız için daha fazla yer açılır. Üstelik odanızın dekorasyonu bozulmadan size uygun tarzda özel bir tasarım seçebilirsiniz.

Daha Ferah ve Toplu Çocuk Odaları

Bir evin dolaba en çok ihtiyaç duyulan kısmı çocuk odaları denebilir. Çocuk odalarının sorunu olan oyuncak dağınıklığına gömme dolap ve uygun bir iç tasarım hizmeti alarak son verebilirsiniz. İstediğiniz renkte ve tarzda bir gömme dolap yaptırarak hem ihtiyacınız olan alanı açıp odayı ferahlatmış olursunuz, hem de çocuğunuzun odasının benzersiz olmasının tadını çıkarabilirsiniz.

blank

Sizin Belirlediğiniz Raf Düzeni ile Daha Kullanışlı

İhtiyacınıza yönelik olarak gömme dolap yaptırarak konforlu bir seçim yapmış olursunuz. İsterseniz iç tasarımını da size özel olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Gömme dolabınızın raflarını ihtiyaç duyduğunuz şekilde yaptırabilirsiniz. Size uygun raf düzeneği ile daha rahat depolama alanı açabilir, eşyalarınızı rahatça yerleştirebilirsiniz. Gömme dolabın içinde çekmece, iç bölmeler ve askı aparatları yerleştirerek kullanım amacını çeşitlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra rengini ve dolap kapaklarınızı odanıza uygun şekilde seçebilirsiniz. Bu sayede odanın bir parçası gibi görünen gömme dolabınız ile odanızı şık bir şekilde dekore edebilirsiniz. Oluşturduğunuz bu bütünlük ve rahatlık ile huzurlu, mutlu şekilde hayatınıza devam edebilirsiniz.

Sizler için seçtiğimiz gömme dolap modellerine göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 5 Adımda Evinize Metalik Lüks Ekleyin başlıklı makalemizde metal yatak başı, metalik avizeler ve metalik ayna hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close