Mutfak Dekorasyonu

Kolay mutfak güncellemeleri

Mutfağınızı yenilemenin hızlı ve basit yollarıÖzellikle zamanınızın büyük kısmını harcadığınız bir odada dekorasyon şemasının göz yorması daha kolaydır. Kolay mutfak güncellemeleri ile sizde mutfağınızı yenileyebilirsiniz. Mutfağı sadece yemek yapmak için bir alan değil, aynı zamanda yemek yemek, eğlenmek, bir aile olarak toplanmak ve rahatlamak için  kullanmaya başladıkça, zaman zaman işleri karıştıracağız doğaldır. Dolabın değiştirilmesi pahalı bir iş olabilir, ancak büyük harcamalar yapmadan bir mutfağı güncellemenin ve yenilemenin birçok yolu vardır.

Mutfağı boyama, yorgun bir şemayı yeniden canlandırmanın en belirgin yoludur. Trend gri veya minimalist beyazdan cesur renklerde duvara kadar seçimler yapabilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur. Ayrıca bir duvar kağıdı veya duvar resmini cesur bir desende düşünün; bu, bir yemek alanını kuşatmak için harika bir yoldur.

Mobilyalar ne olacak? Bazı renkli bar taburelerinin kullanılması sıradan bir görünüme anında şık bir şema yerleştirebilirken, ikinci el bir giyinme dolabı sıra dışı bir boya katıyla canlanıp country bir mutfağa modern bir vurgu kazandıracaktır.

Kolay mutfak güncellemeleri

Kolay mutfak güncellemeleri ve yenilemelerinde en iyi ipuçlarımızdan daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin!

Duvar karolarınızı süper boyutlandırın

Kolay mutfak güncellemeleri
Kolay mutfak güncellemeleri

Genişletilmiş duvar karoları bir açıklama yapmak için harika bir yoldur – küçük metro tasarımlarına göre düzeltmek ve harçlamak için daha az zaman ayırın. Desenden ziyade düz bir desen seçin veya dokuya dokunun (daha parlak, parlak kaplamalı bu seramik seçeneği gibi) ardından çarpıcı bir biçiminde düzenleyin.

Bakınız: 2020 Mutfak Tezgah Arası Tasarımında 8 En İyi Trendler

Duvar rayı ekleyin

Kolay mutfak güncellemeleri 2020
Kolay mutfak güncellemeleri 2020

Kolay mutfak güncellemeleri ile depolama seviyelerinizi geliştirin.  Mutfak eşyaları, açık sepet ve tel raflar için sabitleme rayları kullanın. Bu şekilde, ihtiyacınız olanı bulmak için karanlık ve derin mutfak dolaplarının arkasında arama yapmanıza gerek kalmaz.

Renkli cihazlar

Kolay mutfak güncellemeleri 2020
Kolay mutfak güncellemeleri 2020

Hazır mutfağınızın her yerinde renk koyacak kadar cesur değilseniz, tarafsız kalın, ancak yeni bir ocak veya buzdolabı seçin. Retro buzdolabı, pembe ve turuncu gibi mutlu çağdaş renklerin yanı sıra daha geleneksel mavi ve kırmızı tonlarında seçimler yapın.

Kara tahta ekleyin

Kolay mutfak güncellemeleri 1
Kolay mutfak güncellemeleri 1

Sadece kara tahta ve birkaç tebeşir, bir odayı tamamen değiştirebilir. Eğer sanatta iyi iseniz, yukarıda gösterildiği gibi yazılar ve şekiller yapabilirsiniz. Yoksa eğlenip çocukları da dahil edebilirsiniz.Önemli hatırlatıcılar eklemek, alışveriş listeleri ve yürümeye başlayan çocuklar için  mükemmeldir.Kendi raflarınızı yapın

Kolay mutfak yenilemeleri
Kolay mutfak yenilemeleri

Sağlam, açık raflar oluşturmak için eski iskele tahtalarını ve endüstriyel boru tesisatını kullanarak mutfağınıza kentsel bir köşe verin. En sevdiğiniz tencere ve kavanozların hepsini görüntülemek için mükemmeldir.

Bir koleksiyonu duvara asın

Kolay mutfak süslemeleri
Kolay mutfak süslemeleri

Duvar kağıdı, bir duvarı dönüştürmenin tek yolu değil. Tüm şekil ve boyutlarda saatler nasıl gösterilir?

Ada’yı boyayın

Kolay mutfak güncellemeleri - mutfak adası boyama
Kolay mutfak güncellemeleri – mutfak adası boyama

Mutfak adasını çarpıcı bir gölgede boyayarak mutfağınızın görünümünü hemen değiştirin. Zıt renklerle boyayıp, dolaplarınızı ve duvarlarınızı gerçek etki için tamamlayın.

Mutfak tekstillerinizi güncelleyin

mutfak tekstilleri
mutfak tekstilleri

Detaylar genellikle ucuzdur ancak büyük bir fark yaratır, bu nedenle koordine edilmiş tekstiller seçin. Çay havluları, fırın eldivenleri ve önlükleri, eşleşen veya tamamlayıcı modellerde düşünün. Mutfağını hemen hazırlarlar!

Bir özellik duvarı oluşturma

mutfak duvar kağıdı
mutfak duvar kağıdı

Bir rafı kolay erişilebilir bir yüksekliğe sabitleyerek, ardından üzerinde cesur bir desenli duvar kağıdıyla bir lavabonun arkasında yüzen açık depolama izlenimini verin. Yüzen efekti tamamlamak için rafın altındaki duvarı aynı koordine edici renkte boyayın.

Duvarlara kenar ver

Kolay mutfak güncellemeleri 2020
Kolay mutfak güncellemeleri 2020

Çizgilerin dışına çıkın ve duvarlara veya splashbacklere ilginç bir yüzey oluşturmak için çinileri motifle kullanın. Karoların iyi olduğundan emin olmak için alanın geri kalanını sağlam bir renkte tutun.

Kullanışlı bir ray koyun

mutfak güncellemeleri
mutfak güncellemeleri

Çekmecelerde boşluk bırakmak için ve tezgahı tıkayan bir tencere yerine mutfak gereçlerini duvara raya asın. Şık, üniform bir görünüm için kepçeleri ve tavaları yükseklik düzeninde asın ve mümkün olduğunca renk koordine etmeye çalışın.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close