AksesuarEv Dekorasyonu

Kendi Tasarladığınız Aksesuarlar ile Evinizi Süsleyin

Evinizi Sevdirecek Birkaç ÖneriHayatımızı geçirdiğimiz, ailemizle birlikte bir çok anı yaşadığımız, bir nevi sığınağımız olan evlerimiz için bazen ufak dokunuşlar yapmak gerekir. Öyle ki evimize farklı bir hava katmak, bütün ev halkının havasını değiştirebilir. Herkese iyi gelecek bu değişiklikler için öyle büyük ve pahalı değişimlere hiç gerek yok. Bunu boş zamanlarınızda elinizde olan malzemelerle yapabileceğiniz aksesuarlar ile yapabilirsiniz. Hele ki bir hobiniz var ise daha şanslısınız. Hiç düşünmeden yaptığınız o harika tasarımları evinizi süslemek için kullanabilirsiniz.

Evinize sizin elinizden çıkan ve tamamen sizin zevkinizi yansıtan dekoratif ürünler ile kendinizden parçalar ekleyebilirsiniz. Sizi yansıtan ev dekorasyonunuz ile evinize özen göstermek, size iyi gelecektir.

Kendi Tasarımlarınız Size İyi Gelir?

Yaşam alanınızı düzenlerken sizden bir şeyler eklemek, bu alanları daha çok sevmenizi ve kendinizi oraya ait hissetmenizi sağlar ve sahiplik duygunuzu pekiştirir. Özellikle küçük mekanlarda yaşayan insanlar evlerini istedikleri gibi dekore edememekten şikayet ederler. Oysa dekorasyon sadece eşyalarla yapılmaz. Ufak dekoratif ürünlerle harika bir ortam yaratabilirsiniz. Böylece şikayet ettiğiniz mekan bir anda sizi içine çeken harika bir yuva oluverir. Sevdiğiniz bir evde yaşamak, oranın istediğiniz gibi dekore edilmesi hayat kalitenizi artırır. Böylece kendinizi daha pozitif hissedersiniz.

blank

Evinizin Sevmediğiniz Köşelerini Cazip Hale Getirin.

Evlerimizde herşeyi istediğimiz gibi yapamamış, sevdiğimiz eşyalar alamamış olabiliriz. Belki de geçip giden zamanla birlikte eşyalar deforme olmuş olabilir. Görmekten hoşlanmadığınız eşyalarınıza odaklanmak yerine, bu alanları cazip hale getirerek kullanmaktan keyif aldığınız alanlara döndürebilirsiniz. İsterseniz bunları kendi el becerilerinizi kullanarak nasıl ve nelerle yapabileceğinize dair önerilerimize bir göz atın.Kendinize Özel Dinlenme Köşesi Yapın.

blank

Günün yorgunluğunu atabileceğiniz yumuşacık yastıklarla dolu bir köşeye kim hayır diyebilir ki. Sevdiğiniz renk ve desenlerde kılıflar hazırlayarak, hem evinizi güzelleştirebilirsiniz, hem de bütün yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Hatta dinlenme köşenizin duvarlarınızı yaptığınız resimlerle süsleyebilirsiniz. Öyle bir becerim yok diyorsanız ailenizin fotoğraflarıyla süsleyebilirsiniz. Böylece gün içinde dinlenme köşenize oturma fırsatı bulamasanız bile her gördüğünüzde içiniz huzurla dolacaktır.

Hobi Köşenizde Sizden Parçalar Olsun

El işlerini, el sanatlarını seven birisi iseniz mutlaka yaptığınız ilginç tasarımlar mevcuttur. Evde kendinize bu aktiviteleri yaptığınız size özel bir alan ayırarak kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Kendinize ait bir alana sahip olmak size çok iyi gelecektir. Daha önce yaptığınız dekoratif aksesuarlarla süsleyerek bu alanı güzelleştirebilirsiniz. Üstelik her evde bir hobi köşesi yoktur eminiz. Misafirlerinizin de ilgisini çekecektir mutlaka.

blank

Kendi dekoratif aksesuarlarını tasarlayan kişilerden alıntıladığımız galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close