Ev DekorasyonuMobilya Modelleri

Kadife Mobilyalar ile Ev Dekorasyonu Fikirleri

Kadife Mobilyalar ile Ev Dekorasyonu Fikirleri - 2018 / 2019 Trendler

Kadife, 2018 yılının trendidir ve kıyafetinize ve dekorasyonunuza dahil etmek eğilim içinde olmanın harika bir yoludur. Kadife mobilyalar ile ev dekorasyonu fikirleri ile sizde evinizde harikalar yaratabilirsiniz.

Kadife herhangi bir yere şık ve zarif bir dokunuş verebilecek çok rahat ve yumuşak bir kumaştır: boho şık, eski tarzlarda modern, şık, modern, minimalist ve benzeri stillerde kullanılr. Kadife, her bölgeye şık bir stil eklemek ve aynı anda daha güzel yapmak için harika bir kumaştır. Ev dekorunuza nasıl dahil edeceğinizi görelim.

Kadife Mobilyalar ile Ev Dekorasyonu Fikirleri

Kadife Mobilya

Tek renkli kadife parçaları herhangi bir odaya eklemek için stile uyan mobilyalar seçebilirsiniz . Kadife mobilyalarla iyi görünmeyecek bir iç mekan stili hayal edemiyorum. Pembe kadife bir sandalye, makyaj köşenizi daha gösterişli ve sevimli yapacak, kızıl kadife bir kanepe ya da mor, kadınsı bir oturma odasına şık bir uyum. Zümrüt yeşili, lacivert veya mavi kanepe ile herhangi  bir alan daha seçkin hale getirilebilir . Bu şekilde, alana renkli bir dokunuş ekleyeceksiniz. Dore rengi bacaklardaki zümrüt kadife sandalyeler nötr yemek salonunu daha canlı kılar. Kadife bir mekanı zarif, şık ve muhteşem yapar, ayrıca şık bir dokunuşa sahip olursunuz.

DAHA FAZLA: Kadife Koltuklar İle Modern Dekorasyonlar

Kadife Tekstiller

Kadife trendini ev dekorunuza uygulamak için daha kolay ve daha bütçeye uygun yollar mı arıyorsunuz?  Kadife renkli kadife yastıklar: mavi, yeşil, mor, kırmızı, pembe ve sarı tonlarda harikalar yaratır. Odayı canlandırmak için onları görkemli bir renkte seçin. Emin olunda sadece birkaç tane yastıkla bile mekanı daha davetkar hale getireceksiniz. Alanınızı daha etkili yapmak için bir başka düşünce, kadife perdeler ve kadife koltuk örtülerini kullanmaktır. Böyle bir fikir, alanınızı mutlaka rahat ve daha şık bir hale getirecektir. Kadife yatak örtüsü ve bazı yastıklar herhangi bir yatak odası için harika bir fikirdir ve kadife döşemeli bir başlık veya tüm yatağı da kadife olarak deneyebilirsiniz .

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Mor ev dekorasyonu 2018 fikirleri ve örnekler başlıklı makalemizde mor ev dekorasyonu, mor renk ev dekorasyonu ve mor renkte ev dekorasyonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

1 thought on “Kadife Mobilyalar ile Ev Dekorasyonu Fikirleri”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close