Ev Dekorasyonu

Evinizi Yenilemek İçin Tüyolar

Alanınızı yenilemenin hızlı yollarıEvinizin biraz ilgiye mi ihtiyacı var? Öyleyse, şimdi koltuktan kalkmanın, alet kutusunun tozunu almanın, boya fırçalarını çıkarmanın ve alanınızı yenilemenin zamanı geldi. Evinizin havasını değiştirmek için tam bir yenileme yapmanıza gerek yok. Birkaç tüyo ile fazla harcama yapmaya gerek kalmadan harikalar yaratabilirsiniz.

Evinizi Yenilemek İçin Tüyolar
Evinizi Yenilemek İçin Tüyolar

Işıltı Eklemeyi Deneyin.

Tek bir düğme hareketiyle yepyeni bir ambiyans yaratabilirsiniz. Ampullerinizi veya aydınlatma armatürlerinizi değiştirmek, alanınızda nasıl hissettiğinizi etkilemenin gerçekten basit bir yoludur. Bir oda, düzenli pencerelerden akan doğal güneş ışığından yukarıdan aşağıya düşen tavan ışığına kadar birden çok ışık kaynağıyla en iyi şekilde görünür. Aydınlatmanızın rengi ve canlılığıyla da oynayabilirsiniz. Tam olarak doğru etkiyi oluşturmak için aydınlatmak, tonu değiştirmek ve karartmak için akıllı ampülleri kullanabilirsiniz.

Ev aydınlatma fikirleri
Ev aydınlatma fikirleri

Bir Anda Taze Görünüm Yakalayın.

Duvar kağıdının zorlayıcı bir yenileme olacağını düşünebilirsiniz. Muhtemelen şu anda bir sürü macun ve kağıt hayal ediyorsunuz. Ancak, kendinden yapışkanlı duvar kağıdıyla, bozuk desenler, pütürlü yüzeyler olmaz, siz sadece duvara yapıştırırsınız. Cesur desenler ve çarpıcı tasarımlar seçerek, zorlanmadan, mekanınıza yeni bir soluk getirecek.

Bir Anda Taze Görünüm Yakalayın
Bir Anda Taze Görünüm Yakalayın

Eskileri Yenileyin.

Her evde, yeni bir yaşam süresine ihtiyaç duyan, eski görünümlü bir mobilya parçası vardır. Boyası dökülen tuvalet masası, su izleri olan sehpa, daha iyi günler görmüş kitaplık. Tek gereken biraz ilham ve doğru boya… Yenileme boyaları ile bir ileri dönüşüm projesi yapabilirsiniz.Mobilyalarınızı İleri Dönüştürmek
Mobilyalarınızı İleri Dönüştürmek

Pırıl Pırıl Banyolar İçin.

Bunun kulağa çekici gelmeyebileceğini kabul etsek de, grileşen harçların banyonuzun havasını bozabilecek yaygın bir şikayet olduğunu biliyoruz. Basit bir çözümle bu sorunu aşabilirsiniz. Harç kalemi sararma çizgilerini canlandıracaktır ve tıpkı diğer kalemler gibi kullanımı gerçekten çok kolaydır.

Enjeksiyon kalemleri
Enjeksiyon kalemleri

Gösterişli Bir Duvar Oluşturun.

Her oda düzenlenmiş bir duvarı hak eder. Bu tüm görünümü bir araya getiren odak noktasıdır. Yeni bir boyama alanı belirleyerek boyayabilirsiniz. Alanınızın tüm hissini gerçekten değiştirecektir. Seçtiğiniz desen yada şekli duvara uygulayabilirsiniz. Ombreden geometrik şekillere kadar evinizi renkle doldurmak için uzman olmanıza gerek yok. İçinizdeki sanatçıya güvenin. Biraz zaman ve çabayla nasıl harika sonuçlar alabilirsiniz.

Gösterişli bir duvar
Gösterişli bir duvar

Etkisi Büyük Küçük Dokunuşlar.

Duvar askıları, süs eşyaları ve tablolar evinize zarafet dokunuşu getirebilir. Kendi fotoğraflarınızı çerçevelemekten ve bir galeri özelliği yapmaktan yan masaları güzel mumlarla doldurmaya kadar, bu dokunuşlar alanınızın estetiğini değiştirebilir.

Tablolar, boş bir duvarı canlandırmanın mükemmel bir yoludur, bir şaheser yaratmak için daha küçük parçaları bir araya getirmeyi deneyin. Bakır süslemeler trend ama aynı mekanda farklı metal türlerini kullanmaktan korkmayın, Aşağıdaki gibi bir galeri duvar evinize, bir dergiden fırlamış gibi modern bir hava yaratıyor.

Etkisi büyük küçük dokunuşlar
Etkisi büyük küçük dokunuşlar

Fotoğraf galerimize göz atarak örnekleri inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close