Ev Dekorasyonu

Yeşile Dönme Zamanı : Zeytin, Zümrüt, Fıstık, Deniz köpüğüEvinizde doğanın rengini kullanarak özlem duyduğunuz doğallığa kavuşabilirsiniz. Sizlere yeşili evinize taşıyabileceğiniz dekorasyon önerileri ve bu yönde tasarlanmış evlerden örnekler göstereceğiz.

Mükemmel Eşleşme: Turkuaz ve Beyaz

Renk kombinasyonları söz konusu olduğunda, turkuaz ve beyaz dingin bir çifttir. Temiz ve canlı parlak beyazlarla karıştırılan soğuk deniz mavisi tonları, her evde canlandırıcı, gençleştirici bir estetik sunar. Duvarı ve odadaki tüm radyatörleri deniz mavisi boyayla boyayarak, ardından diğer duvarları parlak beyaz bir boyayla yenileyerek elde edebilirsiniz. Desenli deniz mavisi yastıklar ve modaya uygun siyah tavan lambaları ekleyerek görünümü tamamlayın.

Mükemmel eşleşme: turkuaz ve beyaz
Mükemmel eşleşme: turkuaz ve beyaz

Yeşil Duvar Kağıdıyla Sakinleştirici Bir Vaha Yaratın

Soluk nane yeşillerinden daha koyu ardıç tonlarına kadar yeşil duvar kağıdı, oturma odanıza bir parça doğa eklemek için mükemmel bir seçimdir. Evinizde anında gerçekten sakinleştirici bir vaha yaratmak için tropikal desenli bir duvar kağıdını çeşitli ev bitkileriyle eşleştirin. Evinizin abartısız bir minimalist tarzı varsa, zarif düz yeşil bir duvar kağıdı seçmenizi öneririz. Alternatif olarak, oturma odanıza biraz eğlence ve karakter katmak istiyorsanız, yeşil geometrik desen seçebilirsiniz.Yeşil duvar kağıdıyla sakinleştirici bir vaha yaratın
Yeşil duvar kağıdıyla sakinleştirici bir vaha yaratın

Herşey Adaçayı Yeşili

Adaçayı yeşili duvarlarla dış mekanı içeri getirin. Bu yumuşak, toprak tonu, neredeyse her şeye uyan nötr tonu nedeniyle iç dekorda zamansız bir seçimdir. Hem yatıştırıcı hem de bastırılmış adaçayı yeşili, fildişi, bej ve ten rengi gibi diğer sakinleştirici nötr renklerle mükemmel bir şekilde eşleşir.

Adaçayı yeşili her şey
Adaçayı yeşili her şey

Yeşil Duvar Kaplaması

Shaker tarzı yeşil duvar kaplaması, en popüler duvar kaplama stillerinden biridir. Shaker tarzı duvar kaplaması, bir dönem estetiği sunarken, muhteşem koyu yeşil tonu çağdaş bir dokunuş katıyor.

yeşil duvar kaplaması
yeşil duvar kaplaması

Fotoğraf galerimize göz atarak yeşil ile dekore edilen diğer örnekleri görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close