Ev Dekorasyonu

Cesur Siyah Merdiven Tasarım FikirleriBir evin farklı katlarını birbirine bağlamanın dışında, dekoratif unsur olarak evin içinde heykelsi yapı olarak görünür. Merdiven basamakları basit görünmek zorunda değil. Evinize kesinlikle gurur duyacağınız bir görünüm kazandıracak tamamen benzersiz bir merdiven tasarımıyla karşılaşabilirsiniz.

Değişen sadece tasarım değil, onu yapmak için kullanılan malzemelerin yanı sıra renktir de.  Ahşap ve çelikten veya  cam korkuluklardan yapılabilir. Bu malzemelerle bir merdivenin ne kadar güzel göründüğünü hayal etmelisiniz. Peki ya siyah bir merdiven? Hayır, korktuğunuz gibi evinizde donuk veya çok karanlık görünmeyecek. Aslında, iç mekanınıza şaşırtıcı bir destek verecektir.

Endüstriyel Merdiven

Burada görülen, ahşap basamaklar ve metal korkuluklardan oluşan büyük bir endüstriyel merdivendir. Yanında, mekana çekicilik katan bir tuğla duvar var. Kullanılan heykel ile eve kraliyet havası geliyor.

endüstriyel merdiven
endüstriyel merdiven

İskandinav Merdiven

İskandinav alanlarının çoğu, dekorasyonda beyaz renk kullanır. Örnekteki siyah boyalı kıvrımlı merdivene bir bakın. İskandinav eve uyumlu bir merdiven.

İskandinav
İskandinav

Çağdaş Merdiven

Bu çağdaş merdivende, ahşap, cam ve metalin kombinasyonu kullanıldı. Sonuç çarpıcı ve minimalist.

çağdaş merdiven
çağdaş merdiven

Kırsal Ev İçin Merdiven

Siyah merdivenler ve taş duvar, bu iç mekanda yaratıcı ve sanatsal bir çekicilik sergiliyor. Açıkta kalan ahşap tavan kirişleri daha güzel bir görünüm katıyor.

Kırsal
Kırsal

Yüzen Basamaklar

Merdiveninize yüzen basamaklar eklemek ister misiniz? Böylece çekici bir iç mekan merdivenine sahip olabilirsiniz.Yüzen basamaklar
Yüzen basamaklar

Dengeli ve Orantılı Merdiven

Denge ve orantıya vurgu yapan çarpıcı bir ev merdiveni. Testere dişi kirişiyle ifade edilen merdivenin açıkta kalan profili, çelik korkuluklar ve tırabzanlarla çerçevelenmiş cam dolgunun yanında oturuyor.

Dengeli Merdiven
Dengeli Merdiven

İşlevsel Merdiven

Bu merdiven duvardaki bir çizim gibi görünse de aslında işlevseldir. Daireye akıllı çözümlerin, değerli malzemelerin ve asrın vardiya büyüsünün eşsiz bir karışımını katıyor.

İşlevsel Merdiven
İşlevsel Merdiven

Orta Yüzyıl Modern Merdiveni

Bunun gibi karmaşık bir şekilde tasarlanmış bir korkuluk ekleyerek iç mekanınıza daha fazla drama katabilirsiniz.

Orta Yüzyıl Modern Merdiveni
Orta Yüzyıl Modern Merdiveni

Etkileyici Ofis Merdiveni

Duvara bakmak size o duvar resminden ilham aldığını düşündüğüm Google haritalarını hatırlatacak. Ama siyah merdivenin o duvarla nasıl uyumlu olduğuna bakın.

Ofis Merdiveni
Ofis Merdiveni


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close