Ev Dekorasyonu

İkea Tarva Mobilya Önerileriİkea farklı mobilya tarzıyla ön plana çıkıyor. Şaşırtıcı ve özel ev stilleri oluşturmanız için gerekli her ürünü bulmanız mümkün. Kendi yaratıcılığınızı destekler. Birbirinden özel parçaları alarak istediğiniz stil ile bütünleştirebilirsiniz. Bu sade mobilyaları boyayabilirsiniz. İsterseniz duvar kağıdı yada farklı mobilyalar ile birlikte kullanabilir, hayal gücünüzü evinize yansıtabilirsiniz.  Boyanmamış masif ahşap mobilyaları kullanarak ortaya çok farklı parçalar çıkarabilirsiniz.

İlginç Görünümlü Mobilyalar Oluşturabilirsiniz.

Tarva ile herşeyi yapmak mümkün. Alıp istediğiniz forma sokabilirsiniz. Bu örnekte modern ve vintage çiftlik evi görüyorsunuz.  Çekmecenin önüne oluklar açarak birçok çekmece görünümü oluşturulabilir. Böye bir dolabı dışarda yaptırmak fazla miktarda paraya mal olur. Ancak sizin zamanınız ve sabrınız varsa eğlenerek harika bir dolaba sahip olabilirsiniz.

İkea tarva eczacı dolabı
İkea tarva eczacı dolabı

Çarpıcı Mobilyalar Elde Edebilirsiniz.

Bu güzel mobilyayı çok uygun bir bütçeyle elde edebilirsiniz. Tarva mobilyanızı harika bir adaçayı yeşiline boyayarak çarpıcı hale getirebilirsiniz. Çekmecelerde kullanacağınız boyalı duvar kağıtları ile kabartmalı görüntüyü elde edebilirsiniz. Takacağınız bakır borular ile karakterize edebilirsiniz. Uygun bir bütçe ile şaşırtıcı derecede özelleştirilmiş mobilyalara sahip olabilirsiniz.

İkea Tarva modelleri
İkea Tarva modelleri

Çiftlik Evi Şifonyeri Yapabilirsiniz.

Çekmecelerin etrafına yerleştireceğiniz çerçeve ve boyama tekniği ile basit bir şifonyeri yıldız parça haline getirebilirsiniz. Çiftlik evi stilini yansıtan bir başyapıt haline döndürebilirsiniz.İkea Şifonyer
İkea Şifonyer

Şifonyerden Tv Standına Dönüşüm

İstediğiniz gibi tv sehpası almak için servet harcamanıza gerek yok. İkea’dan alabileceğiniz bir şifonyeri dönüştürerek harika bir tv sehpasına sahip olabilirsiniz. Üstelik kablolar, oyun ekipmanları ve diğer parçalar için bolca depolama alanına sahip olabilirsiniz. Bu harika fikir size bütçe dostu ancak şaşırtıcı özelleştirilmiş mobilyalar yaratmanız için ilham verecektir. Sadece kendi yaratıcılığınıza güvenin.

İkea Tv Ünitesi
İkea Tv Ünitesi

Vintage Şifonyer

Oldukça dikkat çekici ve nefes kesen bir model. Özelleştirilmiş bu tarva mobilya şık görünümü ve kullanışlı olması ile ön plana çıkıyor. Biraz boya ve eklenen ayaklar ile Vintagedan çiftlik evine doğru geçiş yapan bir parça oluşturulmuş.  Üstelik tüm vintage görünümüne rağmen modern bir stille harika duracaktır.

Kendinyap İkea Şifonyer
Kendinyap İkea Şifonyer

Fotoğraf galerimizden daha fazla İkea Tarva mobilya modellerine göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close