Salon Dekorasyonu

Hem İhtişamlı Hem ZarifSizlere ihtişamlı bir şekilde döşenmiş ancak tüm ihtişamına rağmen zarafeti elinden bırakmamış olan harika bir ev dekorasyon örneği ile geliyoruz. Koyu renkli duvar ve tavan kullanılan evde seçilen gösterişli parçaların nasıl birbiri ile zarafet içinde olduğunu görünce şaşıracaksınız.

Hem İhtişamlı Hem Zarif

Koyu renkli bir dekor paletine sahip ilk tasarımdır. Koyu yeşil renk seçimi, bu oturma odasının duvar kaplamasına cesur bir unsur ekleyerek onu ön plana çıkarıyor.

Koyu renkli dekor
Koyu renkli dekor

Konyak renginde bir deri kanepe, koyu yeşil zemini tamamlarken, yuvarlak bir kilim, dekoratif duvar pervazındaki kıvrımlı oymalarla bütünleşiyor.

Deri kanepe
Deri kanepe

Mermer bir sehpa masası, gri orta alan kiliminin üstünde dikkat çeken göz alıcı siyah beyaz bir desene sahiptir. Küçük bir yan sehpa ile ortama metalik altın parıltısı eklenerek alan tamamlanmıştır.

Mermer sehpa
Mermer sehpa

Modern duvar aplikleri, geleneksel bir şöminenin her iki tarafına yerleştirilmiştir. Burada kullanılan çarpıcı yaldızlı aynaya altın notalar vererek uyum sağlanmıştır.

Modern duvar aplikleri
Modern duvar aplikleri

Bu evin büyük yemek odasının içinde, oval bir yemek masası bulunmaktadır.  Masanın şekli ve halının modeli heykeller ile duvar kabartmalarının ağırlığını kırarak ortamı yumuşatmaktadır. Yarış pisti şeklindeki kilim deseni ile tamamlanmaktadır.Oval yemek masası
Oval yemek masası

Alan halısı, bu büyük odaya cesur siyah beyaz bir desen yaymaktadır. Yemek masası ile uyumlu bir atmosfer oluşturmaya katkısı var. Ortamda bulunan altın detaylar ile kullanıldığında bu halı ortamı ağırlaştırmak yerine daha modernize ederek ağır havayı yumuşatmıştır.

Alan halısı
Alan halısı

Kullanılan rüya gibi duvar kaplaması, klasik heykellerin varlığıyla birleştirilmiştir. Duvar ile heykellerin birlikte kullanılması ortamda bütünlük oluşturulmasını sağlamıştır.

Rüya gibi duvar kaplaması
Rüya gibi duvar kaplaması

Yemek masasının üzerine takılan üç modern altın yemek odası sarkıt lamba, geniş yemek masasını aydınlatmaktadır. Böylece yemek alanı daha aydınlık ve ferah olmaktadır. Kullanılan altın detaylar ve renk seçimleri oldukça uyumlu ve zarif bir görünüm sunmaktadır.

modern altın yemek odası sarkıt lamba
modern altın yemek odası sarkıt lamba

Fotoğraf galerimize göz atarak bu güzel ev dekorasyonunudan ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close