Ev Dekorasyonu

Geleneksel Rustik Asya EviSizlere Asya kırsalında bulunan çocukluğu hatırlatan dinlendirici bir evi göstereceğiz. Geleneksel dokular ile düzenlenen rustik unsurlar ile donatılmış bir evdir. Huzurlu ve sakin bir yerleşim yerinde olan aile için rustik detaylar ile donatılmış geleneksel bir ev düzenlenmiş. Rustik taş duvarların çekici bir şekilde davetkar bir avluyu kapladığı geleneksel bir ev. Cam panjurlu pencerelerden oluşan mütevazı bir pencere, sıcak bir ev oluşturmaya yardımcı oluyor.

Kapılı girişin her iki yanındaki bitki yatakları, ön avluya yeşil bir karşılama sunuyor. Kapıların içinde, iki dış mekan sandalyesi ve küçük bir sehpa, güneş lekeli karonun üzerine oturmaktadır. Dış mekan oturma alanının hemen arkasında, büyük bir pencere iç mekanla bağlantı kuruyor.

Geleneksel Asya Evi
Geleneksel Asya Evi

Çift kapılar, basamaklı beton bir eşik ile eve giriş sağlıyor. Küçük saksılar geniş ön girişin bir tarafını süslerken, baş şeklindeki yeni bir saksı dikkat çekiyor.

Çİft kapılı giriş
Çİft kapılı giriş

Az bakım gerektiren minimalist bir düzen ile kurulmuş evde oturma odası, beton tabanının altına ince bir şekilde yerleştirilmiş depolama alanı ile dikkat çeken özel yapım bir kanepe bulunuyor. Çekmeceler geniş bir depolama alanı sunuyor. Alçak bir şezlong ve ahşap sehpa, küçük bir oturma alanının geri kalanını oluşturuyor. Sade bir cam vazo ile dekor tamamlanıyor.Minimalist oturma odası
Minimalist oturma odası

Beton kanepe tabanı, siyah metal korkulukların çarpıcı bir desen oluşturduğu modern bir merdiven tasarımının ayağını da oluşturuyor.

Beton kanepe tabanı
Beton kanepe tabanı

Mutfak adası, yemek hazırlamak, ocakta yemek pişirmek ve yemek yemek için kullanılan ve diğer öğeler ve etkinlikler için boş alan sağlayan çok işlevli bir parça olarak tasarlanmış. Evin içi, rustik bir iç-dış mekan çekiciliği ile ışıkla doludur. Büyük bir taş duvar, çift yükseklikteki yaşam alanına tırmanarak, gözü yükseklere çıkmaya davet eden doğal ton güzelliği yaratır.

Beton mutfak adasının ön tarafında birkaç ahşap bar taburesi sıralanırken, ahşap panjurlu dolaplar açık konsept oturma odasının arka tarafında zengin ahşap tonlu bir panel oluşturur.

Mutfak Adası
Mutfak Adası

Bu harika evin diğer bölümlerini görmek için fotoğraf galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close