AksesuarEv Dekorasyonu

English Home Dekoratif ÇerçevelerEnglish Home geniş ürün yelpazesi ve sevilen tasarımlarıyla dikkat çeken bir markadır. Bu güzel tasarımlar arasından sizler için güzel anlarınızı sergileyebileceğiniz dekoratif çerçeveleri seçtik. Birbirinden şık ve güzel çerçevelerden bazılarını bu makalemizde derliyoruz. Devamı mutlaka gelecek çünkü gerçekten harika çerçeve modelleri mevcut.

Pavia Çerçeve ile Gold Işıltılar

Zamansız tasarım grubunda olan bu güzel metal çerçevede goldun ışıltısı ve sade tasarımın naifliği bir arada buluşuyor. Salon, yatak odası gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle şıklıktan ve ışıltıdan hoşlananlar için uygun bir dekoratif obje.

Pavia Çerçeve
Pavia Çerçeve

Jacey Çerçeve ile Sadelik Ön Planda

Zamansız tasarım grubunda bulunan bu güzel çerçeve metal malzemeden üretilmiş. Oldukça sade ve hoş bir hava yakalıyor. Farklı renkleri de mevcut olan bu çerçeveyi daha minimalist yada spor stillerle bütünleştirebilirsiniz.

Jacey Çerçeve
Jacey Çerçeve

Alyssa Çerçeve Gümüş Sevenler İçin

Gümüş tonlarından hoşlananlar için zamansız bir çerçeve daha. Minimalist, sade, modern yada avangard… Birbirinden farklı görünen bu uç stillerde uyumlu bir görünüm sunacaktır.

Alyssa Çerçeve
Alyssa Çerçeve

Darcy Çerçeve İkili ve Şık

İkili çerçevelerden hoşlananlar için yine zarif ve zamansız bir tasarım ortaya koyulmuş. Gümüşün spor ve parlak etkisi ile birlikte sadelikten vazgeçmeden tercih edilebilecek harika bir seçenek.Darcy Çerçeve
Darcy Çerçeve

Glamour Çerçeve ile Her Stile Harika Uyum

Plastik çerçeve tercih edenler için kahve ve gold detaylarıyla hoş bir tasarım ortaya çıkmış. Glamour çerçeveyi her stilde kullanmak mümkün. Özellikle bohem, rustik tarzlarda uyumlu bir dekorasyon sağlar.

Glamour Çerçeve
Glamour Çerçeve

Alyssa Çerçeve ile Yaşamdan Esintiler

Yaşam döngüsü temasında yer alan bu harika çerçeve gold ve desenlerinin kattığı etki ile dikkatleri üzerine çekiyor. Çiçek desenleri ile salonlarınıza ve yatak odanıza güzel bir uyum sağlar.

Alyssa Çerçeve
Alyssa Çerçeve

Butterflies Çerçeve

Kelebekler ile süslenen çerçeve yaşam döngüsü teması işlenerek tasarlanmış. oldukça sevimli ve hoş bir görüntü sunuyor.

Butterflies Çerçeve
Butterflies Çerçeve

Harika çerçeve modelleri için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close