Ev Dekorasyonu

En İyi 8 ilkbahar yaz dekorasyon fikirleriİlkbahar yaz evinizi daha hafif ve renkli yeni mobilyalarla dekore etmek için ideal bir zaman. 2020 ilkbahar Yaz dekorasyon fikirleri ile ister banyo dekorunuzu veya bir oturma odasını değiştirin ya da fikirlerinizi güncellemek için yepyeni sezonun renk gelişmelerini öğrenin. 2020 ilkbahar yaz, en yeni iç tasarım trendleri, ev aksesuarları ve tasarım koleksiyonlarını ev dekorasyon sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz.

Her yeni sezonda olduğu gibi, renk paleti veya temasına uyan sıcak dekorasyon trendleri ve yeni tekstiller, yumuşak mobilyalar ve desenler vardır. Şu anda, en taze renkler doğadan ve sürekli değişen manzaradan ilham alıyor.  Kırsal yerleşimlerde ve şehir evlerinde de çok iyi oturuyorlar. Boya ve ev aksesuarlarından mobilyalara ve dokusal kaplamalara kadar, çimen yeşili, allık pembesi, mavi tonları ve bal sarısı tonları bu yıl çok popüler.  Evinize bu renkleri getirmenin birçok yolu var..

Şu anda, kumaşlar ve duvar kağıtları üzerinde çiçek desenleri ve yaprakları içeren aksesuarlar var. Eğrelti otları, yemyeşil ormanlar ve derinliği evlere getiriyor. Daha sert koyu tekstil ürünlerini evde kullanmak yazın biraz uzaktır.

En iyi 8 ilkbahar yaz dekorasyon fikirleri

Evinizi Yeşil ile canlandırın

Çok  favori olan yeşil, ilkbaharın gelişini haber veren renktir. Bu sezon, yeni tonlar kesinlikle daha gür. Kurşun, tamamlayıcı bir renk olarak her zamanki yerinde. Eğrelti yeşillikleri, dekorasyon için enerjik ve ferahlatıcı bir görünüm getiriyor.

Allık Rengi ve Pembe Tonlarda Çiçek Desenleri Kullanın

Doğa çiçeği baharda tekrar getirir. Farklı olan şey bu sezon çiçeklerden ilham alan pembelerin tonu ev dekorasyonunda çok moda oluyor; Daha az pudra daha yumuşak pembeler, bir odayı daha taze hissettirmek için bir araya gelen menekşenin alt tonları.

Denim Mavisi Çok Moda

İçinizdeki tazelik hissini her şeyi kapsayan mavi tonlarıyla canlandırın.

Bu mavi renk yelpazesinin çok yönlülüğünü, yıl boyunca  uygun olan rahat köşeler veya havadar açık alanlar oluşturmak için kullanın. Düz boyalı yüzeyler, denim benzeri döşemeler ve balıksırtı örtüleri gibi farklı dokuların blok renklerini karıştırın .

Altın ve bal rengi ile parlaklık elde edin

Yeni bir renk tonu, bu mevsimde eve ince bir cazibe katıyor. Bu altın renginin polen ışıltısı, modern, ferah ve ışıltılı renkleriyle, odalarınıza sıcaklık ve biraz dram katma kabiliyetinden dolayı ev dekorunda sıkça sevilen bir tondur. Kadife döşemeli parçalar ile lüksü en üst düzeye çıkarın.Bal rengini karartılmış metal veya gri tonlarla dengeleyin.

Grafik baskıları ve renk bloke için koyu maviyi karıştırın

ilkbahar Yaz dekorasyon fikirleri; Sarı ve yeşilin tekelini bahar rengi için seçmek zorunda değilsiniz.Güzel bir kobalt mavisi içinde çini efektli bir duvar kağıdı seçebilirsiniz. Gece mavisi kadife kanepe satın alabilirsiniz.  Evet, kadife koyu mavi kesinlikle bir tasarım dönüşü yaptı . Zengin desenli oturma odalarına taze ve havadar bir his verir.

Yatak odası dekoruna Altın ve bal tonları ile sıcaklık katın

Hiç kimse yeni ilkbahar renkleri için tek renkli bir palete yapışmak zorunda değildir. Allık pembe ve bal sarısı yatak odasında harmanlandığında sıcak ve çekici bir renk kombinasyonu oluşturur.

Keskin bir beyaz zemine karşı, derin bir allık renginde başlık, çiçek baskıları ve ince, dokusal desenleri olan yumuşak mobilyalar ile taze yatak örtüleri seçebilirsiniz.Modern bir romantik görünüm için bu renkleri gri tonlu mobilyalar ile de karıştırabilirsiniz.

Taze çiçeklerle giriş yapın

Çimen benzeri desenler ve tabloların çiçeklerini bir araya getirerek çok daha cesur olabilirsiniz.

Böyle bir duvar kağıdını dengelemek ve yeni bir his vermek için zemini ve mobilyaları tek renkli tutun: Zümrüt yeşili,  mücevher gibi kokuyor, ama yeşil ve allık pembeler tarafından kontrol edilebilir.

Yeni bir renk paleti seçin

2020 ilkbahar yaz dekorasyon fikirleri için sizde trend güncellemesi yapabilirsiniz.

Allık pembesi aksesuarlar, kilimler ve kırlentler alın ve banyoya bitişik duvarlara / kapılara bir blok renkte uygulayın.  İnce yeşil ve beyaz fayanslara karşı, pembe tonları sofistike ve taze görünüyor.

İlkbahar yaz 2020 renk trendleri dekorasyon şemalarına yeni bir boyut eklemek için kullanılabilir – tam bir revizyona gerek yoktur.

Örneğin, mavi tabanlı oturma odasında duvar kağıdı aynı zamanda eğrelti otları ile yeşil renk tonlarına sahip olabilir. Bunları taze yeşil renk yastıklar ve yumuşak mobilyalar gibi özel mobilyalarla kullanarak bahar tazeliği hissi ile ruh halinizi yükseltebilirsiniz.

İlkbahar Yaz dekorasyon fikirleri 2020 / GaleriKelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close