Banyo Dekorasyonu

Country Banyo İçin Özel FikirlerCountry stil nostaljik detaylar taşıyan, insanları doğal bir ortam sunan farklı bir tarzdır. Kır evi dokunuşları olan bu stil son zamanlarda oldukça fazla tercih edilmeye başlandı. Evinizin dışından içine her alanda kullanabileceğiniz bir tarzdır. Makalemizde Country stilde dekore edilmiş banyolardan bahsedeceğiz. Banyonuz hiç olmadığı kadar konforlu ve doğal olacak. Çiçekler ve nostaljik detaylarla kendinizi huzurlu günlerde hissedebilirsiniz.

İngiliz, Fransız ve Amerikan Sentezi.

Country tarz tam olarak bu üç ülkenin karışımından meydana gelmektedir. En önemli unsur sade ve kolay kullanılabilen yaşam alanları oluşturmaktır. Bunun için kullanılan mobilyalar ise eskitme, bol ve çiçekli kumaşlardan oluşur. Bu kumaşlar stilin vazgeçilmez parçalarıdır. Bu etkileyici stili basit dokunuşlar ile evinize taşıyabilirsiniz.

Kültürlerin sentezi, country stil
Kültürlerin sentezi, country stil

Sıcak, Keyifli, Nostaljik ve Bol Çiçekli.

Country tarzını banyonuza yansıtmak için işe dolap seçimiyle başlayabilirsiniz. Eskitme ve sade bir dolap seçebilirsiniz. Klasik tarzda bir dolap olması önemlidir. Genellikle beyaz renk tercih edilse de farklı tonlarda seçim yapabilirsiniz. Doğal ahşap görünümlü dolaplar da tercih edebilirsiniz. Canlı yada yapay çiçekler kullanarak banyonuza canlılık katabilirsiniz. Çiçekler ile aradığınız country banyo etkisini kolayca elde edebilirsiniz.

Sıcak, keyifli, nostaljik ve bol çiçekli
Sıcak, keyifli, nostaljik ve bol çiçekli

Nostaljik Küvetler Kullanın.

Nostaljik küvetler bu tarzın olmazsa olmazları arasındadır. Küvetinizi banyonuzun en güzel yerine yerleştirin. Yine eskilerden gelen vintage duvar kağıtları ile dekorasyonunuzu bütünleyin. Özellikle çiçek desenli seçimler yapabilirsiniz. Küvetinizin rengini beyaz tutmak zorunda değilsiniz, bu konuda biraz çılgın olabilirsiniz.Nostaljik Küvetler Kullanın
Nostaljik Küvetler Kullanın

Bu Önerileri Mutlaka Uygulayın.

Çiçekler, küvet ve eskitme dolaplar dışında mutlaka uygulamanız gereken detaylar var. Bu önerileri uygulayarak doğru detayları kullanmış olursunuz.

Duvarlarınızda mutlaka yumuşak ve pastel renkler kullanın. Seramik, duvar boyası yada duvar kağıdı tercihinizi bu şekilde yapmalısınız. Uçuk mavi tercih edebilirsiniz. Duvar kağıtlarınızı çiçek desenli seçerek güzel bir etki oluşturabilirsiniz. Zeminlerde ise geçmişte kullanılan karolardan faydalanabilirsiniz. Çini desenleri yada dama desenleri tercih edilebilir. Tüm bu detayları seçtikten sonra sıra armatürlerinize geldi. Leğen şeklindeki eviye ile birlikte pirinç armatürler tercih edebilirsiniz. Bu tarzda pirinç detaylar olması gerekir.

Eskitme Dolaplar Country Stil
Eskitme Dolaplar Country Stil

Fotoğraf galerimize göz atarak bu farklı stil hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close