Ev Dekorasyonu

Christmas Dekorasyon ÖnerileriNoel bir çok kişi için sabırsızlıkla beklenen bir zaman dilimidir. Beklenen zaman gelmeden önce evler bu güne özel şekilde dekore edilir ve bütün aile bir araya gelir. Bu günü özel olarak kabul eden ve kutlayan kişiler için muhteşem noel dekorasyonu fikirlerimiz var.

Ağaç Altında Noel Hediyeleri

Beyaz, gümüş ve altın tonlarında süslemeler ve bu süslemelerle bütünleşen rengiyle, bir ağacın altında güzel paketler oluşturabilirsiniz.

Noel hediyeleri
Noel hediyeleri

Abartılı Avize

Aydınlatma armatürlerindeki yansıtıcılık ve büyük bir ayna, koyu renge boyanmış bir odaya daha fazla parlaklık katmanıza yardımcı olur.

Abartılı Avize
Abartılı Avize

Rahat Deri Koltuk

Rahat bir kapitone deri koltuk, mevsim ne olursa olsun zarif bir seçenektir. Noel için ev dekorasyonunuzda köklü bir düzenleme yapıyorsanız koltukta bu yönde bir tercih yapabilirsiniz.

Rahat Koltuk
Rahat Koltuk

Kırmızı Noel Süsleri

Tamamen kırmızı bir dekor yerine daha az kullanılmış ve aralara serpiştirilmiş kırmızı süsler, battaniye gibi unsurlar ile noel ruhunu sade bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Modern Christmas Dekorasyon Önerileri
Modern Christmas Dekorasyon Önerileri

Kadife Kırmızı Koltuk

Noele uygun muhteşem bir kırmızı kadife kanepe. Kanepe üzerine yerleştirilen yastıklar bu neşeli kanepeye daha fazla renk katıyor.Kadife Kırmızı Koltuk
Kadife Kırmızı Koltuk

Yeşil Kadife Koltuk

Canlı noel kırmızısı yerine daha minimalist bir seçenek kullanabilirsiniz. Yeşil kadife kanepe, bunun için oldukça uygun.

Yeşil Kadife Koltuk
Yeşil Kadife Koltuk

İp Çam Ağacı

Burada ip, çam kozalakları ve diğer doğal unsurlardan sanatsal bir ağaç yapılmış. Noel konukları için sade ama zarif bir masa manzarası oluşturularak harika bir noel süslemesi yapılmış.

Modern Noel Masası
Modern Noel Masası

Modern Kış Kabin Dekoru

Bir tablo gibi görünen pencere ile harika kış manzarasını evinizin duvar dekorasyonu haline getirebilirsiniz.  Bu harika tablo pencerenin yanında duran ağaç ise daha az iddialı.

Modern Kış Kabin Dekoru
Modern Kış Kabin Dekoru

Fotoğraf galerimize göz atarak eviniz için fikirler bulabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close