Ev Dekorasyonu

Çarpıcı Mobilyaların Zarif YerleşimiÇarpıcı ve zarif kelimeleri bir arada olamaz gibi görünse de bu ev dekorasyonları bu şekilde yapılmış. Abartılı parçalar ile zarafeti bir araya getirebilirsiniz. Elinizdeki abartılı parçaları nasıl stilize edebileceğinizi düşünüyorsanız makalemiz tam size göre. Size sunacağımız dekorasyon örneklerine göz atarak bunu nasıl yapabileceğiniz hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Çağdaş Sandalyeler

Rustik kapılar ile birlikte kullanılan modern ve çağdaş sandalyeler oldukça güzel bir tasarım oluşturuyor. Kapılar odada patlayan noktalar olurken, sandalyeler ve beyazın kullanımı zarafet katıyor.

Çağdaş Sandalyeler
Çağdaş Sandalyeler

Şaşırtıcı Mutfak Zemini

Çift kapı, yemek odasından geçerek, şaşırtıcı kırmızı renk paleti ile benzersiz bir mutfak tasarımına açılıyor. Yemek odasının şeritlerle yapılan zemini ise oldukça dikkat çekici.

şerit döşeme
şerit döşeme

Modern ve Büyük Yemek Masası

Yemek odası, içinde bulunan canlandırıcı ağaç ile birlikte huzurlu ve doğal bir ortam oluşturmuş. Şık sandalyeler, büyük ve modern yemek masasını daha dikkat çekici hale getirmeyi başarmış.

Modern Yemek Odası
Modern Yemek Odası

Kahvaltı Köşesi ve Kırmızı Fayanslar

Mutfağın içinde kullanılan kırmızı ve beyaz fayanslar düzensiz ancak dikkat çekici bir desen sağlıyor. Aynı fayansların tezgah ve tezgah arkasında da kullanılması oldukça farklı ve tamamlayıcı bir etki yaratıyor. Yerleşik bir tezgah, küçük mutfak masası ve birkaç modern sandalye, odanın köşesinde rahat bir kahvaltı köşesi oluşturuyor.kahvaltı köşesi
kahvaltı köşesi

Neoklasik Yatak Odası

Büyük yatak odası, zarif bir kitap koleksiyonu ile odak noktasını bulmuş. Beyazın ışığı toplayan enerjisi ile neoklasik bir yatak odası ortaya çıkmış.

Neoklasik tasarım
Neoklasik tasarım

Beyaz Koltuk ve Tavan Gülü

Abartılı bir tavan gülü tasarımıyla cömertçe taçlandırılmış canlı ve modern bir oda. Modern avize yemek alanını net bir şekilde tanımlarken, beyaz modüler bir kanepe, ışık geçiren metal bir oda ayırıcının etrafına yerleştirilmiş.

Beyaz Koltuk ve Tavan Gülü
Beyaz Koltuk ve Tavan Gülü

Fotoğraf galerimize göz atarak daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz. Bu harika ev dekorasyonlarında abartılı parçaların nasıl zarif bir şekilde yerleştirildiğini ve stilize edildiğini net bir şekilde görebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close