Antre / Hol

Antre ve Giriş Dekorasyonları 2020

Kış İçin İdeal Ve Davetkar Antre Giriş DekorasyonlarıHer evin girişinde bir çeşit antre alanı var. Genellikle evin en iyi görünen alanı değil, ancak bazı stratejik yerleştirilmiş dekorlarla pratik ama aynı zamanda şık olabilirler. Antre ve Giriş Dekorasyonları 2020 yılında daha modern ve daha davetkar tasarımlarda karşımıza çıkacak.Bir salona giriş tasarımlarına yardımcı olacak çok sayıda fikir bu yazımızda. Hangi stil seçerseniz seçin, size biraz ilham verecektir!

Antre ve Giriş Dekorasyonları 2020

Giriş kapısı dekorasyonu çok önemlidir, çünkü ilk izlenimi yaratan ve eviniz hakkında konuşan alanlardır. Doğru yaparsanız sıcaklık, konfor ve zahmetsiz bir stil verir; arkadaşlarınızı ve ailenizi şık bir şekilde selamlar. Ayrıca, giriş yolu, katlarınızı, ayakkabılarınızı ve şemsiyenizi saklamak için işlevsel olmalıdır. Sizde antre ve giriş yolunuzu düzenleyin ve süsleyin .

Girişler genellikle küçüktür ve depolama alanları,  ayakkabılar ve şemsiye askıları ile farklı sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Misafirlerinizi karşılamak için giriş yolunu nasıl organize edebilirsiniz? İyi mobilya fikirlerini düşünün – bazı raflara veya ayakkabılığa ihtiyacınız olacak. Küçük bir koltuk yada puf, çeşitli bölmeler, çekmeceli dolaplar,askılar ve benzeri bir çok şey var.Eski püskü şık dekor birkaç yıl önce popüler duruma geldi ve şimdi özel çekicilik ve şıklığa sahip olduğu için giderek daha popüler hale geldi ve aynı zamanda her bütçeye uygun – büyükanne eşyalarınızın veya bit pazarı eşyalarının bazılarını eski haline getirebilir ve yenileyebilirsiniz.

Evinizin dekorasyonu bu küçük alan olmadan bitirilemeyeceği için  giriş yolu dekoru fikirlerini galerimizde daha detaylı paylaşıyoruz.  Bugün gerçekten misafirperver ve ilham verici olan  giriş ve antre dekorasyonlarını göreceksiniz.  Bir tane oluşturmak için eski tarzda şık veya sadece rustik mobilyalar, ahşap parçalar ve sepetler de kullanabilirsiniz.

Giriş alanı dekorunun her zaman önemli olmadığını düşünebilirsiniz, çünkü genellikle küçük ama gerçek oturma alanı değil! Ama konuklarınızın içeriye girdiğinde ilk gördüğü yerdir, bu yüzden küçücük olsalar bile ruh halinizi yaratır.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Antre ve Giriş Dekorasyonları 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close