Mutfak DekorasyonuYemek Odası Dekorasyonu

7 Şık Mutfak Masa Örtüsü Modeli

Mutfak Masa Örtüsü Modelleri İle Masanıza Renk KatınMutfak Masa örtüsü modelleri masalarımızı renklendiren ve koruyan en önemli unsurlardandır. Mutfak masa örtüsü modeli ile masalarınızı renklendirebilir ve yemek yerken yemek masalarınıza gelebilecek zararları minimuma indirgeyebilir.

Bohem Mutfak Masa Örtüsü Modeli
Bohem Mutfak Masa Örtüsü Modeli

Bohem Tarzı Mutfak Masa Örtüsü Modelleri

Mutfağınızda bohem tarzı bir esinti oluşturabilmek için renkli mutfak masa örtüsü modellerini tercih edebilirsiniz. Böylece mutfağınızı daha renkli ve daha canlı bir hale getirerek yemeklerinizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Bohem tarzı dekorasyon son zamanların en çok tercih edilen trendlerinden biri haline geldi. Bohem tarzı mutfak masa örtüleri de en iyi tercihlerden biri haline geldi.

Bohem Tarzı Mutfak Masa Örtüsü Modeli
Bohem Tarzı Mutfak Masa Örtüsü Modeli

Dantel Masa Örtüsü Modelleri

Eskiden neredeyse evdeki tüm eşyaların üzerinde annelerimiz tarafından örülmüş danteller bulunmaktaydı. Birbirinden şık dantel modelleriyle evimize şık bir hava katar ve evin derli toplu olmasını sağlardık. Hemen hemen her kadının elinde tığı bulunur ve dantel işlerdi. Komşularımızla aramızda sürekli bir dantel modeli değişimi olurdu. Bu gelenek uzunca bir süre devam etmesine rağmen sonradan biraz önem kaybetmeye başladı. Fakat teknolojinin gelişmesiyle birlikte bir çok şeyde olduğu gibi dantelde de geriye özlem oldu ve dantel işlemeli dekoratif ürünleri yeniden arar olduk.

Dantel Masa Örtüsü Modeli
Dantel Masa Örtüsü Modeli

Dantel masa örtüleri de günümüzde çokça tercih edilmeye başladı. Şık işlemeli danteller ile masalarımız tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış durumda. Sizler de masalarınızda dantel işlemeli masa örtülerine yer verebilirsiniz.

Dantel Masa Örtüsü Modelleri
Dantel Masa Örtüsü Modelleri

Son Trend Masa Örtüsü Modelleri

Son trend masa örtüsü modellerini masalarınız için tercih edebilirsiniz. Masalarınızı trende uygun masa örtüleriyle süsleyerek daha şık hale getirebilirsiniz. Birçok renkte ve desende trende uygun mutfak masa örtüsünü mutfaklarınız için seçebilir ve mutfak dekorasyonunuzu daha ön plana çıkartabilirsiniz.Trend Mutfak Masa Örtüsü Modeli
Trend Mutfak Masa Örtüsü Modeli

Diğer taraftan zıt renkleri bir arada kullanarak da mutfak masa örtünüzü seçebilirsiniz. Zıt renkler iyi kombine edildiği zaman ortaya güzel sonuçlar çıkabilmektedir. Bazı renkler her ne kadar zıt renkler kategorisinde yer alsa da birlikte çok şık durabilmektedir.

Zıt Renkli Masa Örtüsü Modeli
Zıt Renkli Masa Örtüsü Modeli

Mavi ve grinin uyumundan masa örtüleriniz için de faydalanabilirsiniz. Mavi ve gri renk birbirini çok şık bir şekilde tamamlayabilmektedir. Mavinin baskınlığını grinin hafifliği ile daha şık hale getirebilirsiniz. Sizler de daha sade ve açık renk ağırlıklı mutfaklarınızda mavi gri masa örtüsünü tercih edebilirsiniz.

Masa Örtüsünde Mavi ve Gri Uyumu
Masa Örtüsünde Mavi ve Gri Uyumu

Daha canlı bir mutfak oluşturmak istiyorsanız pembe renge kesinlikle yer vermelisiniz. Pembe renk hem dekorasyonunuzu canlandırır hem de moral ve motivasyonunuzu yüksek tutarak daha enerji dolu olmanızı sağlar. Canlı renklerle aranız iyiyse kesinlikle pembe mutfak masa örtüsü modelini tercih edebilirsiniz. Bu sayede mutfağınızı daha canlı ve daha şık hale getirebilirsiniz.

Pembe Mutfak Masa Örtüsü Modeli
Pembe Mutfak Masa Örtüsü Modeli


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close