Mobilya Modelleri

2020 IKEA Duvar Üniteleri ile Dekorasyon Örnekleri

Ev Dekorunuzu İkea duvar üniteleri ile şık bir stil ile yenilemeye ne dersiniz ?2020 IKEA duvar üniteleri ile dekorasyon örnekleri seçtik. IKEA ‘nın duvar üniteleri çeşitli yollarla duvara sabitlenmesi gereken bütün bir saklama koleksiyonudur. Yumuşak kapanma işlevi veren özel entegresi sayesinde tüm mobilyaların çekmeceleri ve kapılar sessiz ve yumuşak bir şekilde kapanır. Bu çekmecelerin sadeliği, onları istediğiniz gibi birleştirip süslemenize ve ihtiyacınız olan yerlerde kendi stilinizi yaratmanıza olanak tanır.

IKEA duvar üniteleri evin her yerinde kullanılabilir: TV ünitesi, çocuk odası saklama yeri, yatak odası dolabı veya pencere kenarı dolabı – her stilde ve eşyalarınızı içinde saklayabilir, üstünde aksesuarlar sergileyebilir ve onlarla oturma köşeleri yapabilirsiniz.

2020 IKEA Duvar Üniteleri ile Dekorasyon Önerileri

IKEA duvar ünitelerini kişiselleştirmenin birkaç yolu, boyama, kalıplama, tebeşirleme, desen ekleme ve çekme işlemleridir. Aşağıdaki harika fikirlere bakın ve kendi ev dekorasyonunuz içim biraz ilham alın!

DAHA FAZLA: TV Ünitesi Modelleri 2020  • Yaratıcı mavi IKEA duvar ünitesi.2020 yılının trend renklerinden bir olan koyu maviye boyanmış bir duvar ünitesi.Sizde istediğiniz mobilya boyası ile kendinize özgü bir tasarım yaratabilirsiniz.
  • İsterseniz sade olarak kullanabilir üzerine kendi renkli ve şık aksesuarlarınızı koyup harika bir görünüm oluşturabilirsiniz.Bu sizin kişisel zevkinize ve ev dekorunuza bağlı.
  • İkea  duvar ünitesinin bir birimini pencere önü Daybed olarak kullanabilir evinize şık bir stil ekleyebilirsiniz.Ayrıca İkea Daybed modellerinden de satın alabilirsiniz.Bakınız: Fonksiyonel İkea Daybed Modelleri 2020
  • Bu örnekte ise IKEA duvar ünitesi birimleri üst üste İstiflenmiş depolama alanı olarak kullanılıyor.
  • İkea duvar ünitesi modellerini mutfakta dolap olarak kullanabilir hem şık hemde düzenli bir mutfak dekoru elde edebilirsiniz.
  • Sade IKEA duvar ünitesi modelini ister salonda ister çocuk odasında depolama çözümü olarak kullanabilirsiniz.Diğer yaratıcı dekorasyon örnekleri için aşağıdaki galerimizi yakından inceleyin.
İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close