Ev Dekorasyonu

Zigzag Desenler ile Evinize Hareket Katın!

Evinizin monotonluğunu yok edecek ve enerji katacak zigzag desenler ile tüm yaşam alanlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Evinize ufak dokunuşlarla canlılık ve hareket kazandırmak için zigzag desenlerden ilham alın. Evinizin monotonluğunu yok edecek ve enerji katacak zigzag desenler ile tüm yaşam alanlarınızı daha ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Galerimizde bir araya getirdiğimiz birbirinden ilgi çekici zigzag desenler ile 20 ev dekorasyonu size eviniz için ilham verecektir.

Zigzag Desenler ile Evinize Hareket Katın!

Geçmişten günümüze gelen ve modası hiç geçmeyen zigzag desenler, klasik iç mekanlar dışında modern ve yaratıcı dekorasyonlarda karşımıza çıkıyor. Özellikle bir iç mekanda odak noktası yaratmak isteyenler isteyenler için zigzag desenleri kullanmak doğru bir seçim olacaktır.

Hangi tasarım olursa olsun zigzag desenler dekorasyona hareket kazandıran ilgi çekici detaylardır. Eklektik iç mekanlarda sıkça karşımıza çıkan zigzag desenler, başta retro olmak üzere, iskandinav ve minimal iç mekanlara canlılık kazandırıyor.

Zigzag desenler ile renkli ev dekorasyon fikirleri

Yaşam alanlarınız artık size fazlasıyla monoton geliyorsa küçük değişiklikler ile bu durumu ortadan kaldırabilirsiniz. Zigzag desenleri dekorasyona dahil edin ve ilgi çekici yaşam alanlarının tadını çıkarın!

Zigzag desenli halılar

Evinizin hangi bölümü olursa olsun, yatak odası, salon, mutfak yada çocuk odası, zigzag desenli bir halı ile bu bölümleri daha ilgi çekici ve dinamik hale getirebilirsiniz.

Siyah ve beyazın mükemmel zıtlığından yararlanarak istediğiniz alanda monokrom bir etki yaratabilirsiniz. Yada biraz renk ve hareket katmak isterseniz renkli ve çizgili kilim ve halılar ile daha otantik bir hava kazandırabilirsiniz.

Eskiden evin girişinde ve koridorlarda tercih edilen çizgili kilimleri artık salonlarda da görüyoruz. Renkli ve çizgili kilimlerle evinize otantik bir hava kazandırabilirsiniz.

Bebek ve çocuk odaları içinde canlı renklerden oluşan zigzag desenli halılar kullanarak bu alanı eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Renkli Zigzag desenli perdeler

Yatak odası, oturma odası yada mutfağınızda renkli zigzag desenli perdeler kullanarak bu alanları hareketlendirebilirsiniz.

Canlı renklere sahip zigzag desenler ile oturma odanızda perdeleri odak noktası haline getirebilirsiniz. Ayrıca ortama dinamik bir kava katmış olursunuz.

Siyah beyaz renklere sahip şık bir perde salonda tüm gözleri üzerinde toplayacaktır. Bu alanı öne çıkarmak için büyük zigzag desenleri tercih edilebilir.

Zigzag desenli dekoratif yastıklar

  • Özellikle iskandinav tarzı modern iç mekanlarda zigzag desenlerin dekoratif yastıklarda öne çıkıyor.
  • Beyaz duvarlar ve açık renk aksesuarları tamamlamak ve mekana hareket katmak için zigzag desenli yastıkları tercih edebilirsiniz.
  • Siyah beyaz zıtlığından yararlanarak yapılan eklektik tasarımlarda da zikzak desenlerin sıkça kullanıldığını görüyoruz.
  • Salonunuzda siyah ve beyazla şık bir atmosfer yaratmak istiyorsanız aksesuarlarınızda çizgi ve zikzaklar kullanabilirsiniz.
İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Lavanta Rengi ile Evinizde Pastel bir Şıklık başlıklı makalemizde Ev Dekorasyonu ve Lavanta rengi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

1 thought on “Zigzag Desenler ile Evinize Hareket Katın!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close