Mobilya Modelleri

Zebrano Oturma Grupları 2020

Zebrano 2019 2020 oturma grupları ile evleriniz daha şık ve sofistikeZebrano’nun şık ve göz alıcı 2020 koltuk modellerine bayıldık. Zebrano İçmimarları’nın hayal gücü ile harmanlayarak hazırladığı Zebrano Oturma Grupları 2020 yılında satışa sunuldu. Tüm mobilya modelleri 2020’de %30 ‘dan başlayan indirimli fiyatlar ile satışı gerçekleşiyor.

Muhteşem parlak ve kadife Art Deco tarzı koltuk takımları iç mekanlar için lüks bir görünümde tasarlandı. Zebrano, süper lüks mobilyaları 2020 ‘de bir çok yeni evlenecek çifte indirimli fırsatlar sunuyor. Alıştığımız tasarımlardan oldukça farklı olan Zebrano oturma grupları 2020 yeni koleksiyonu ile tüm dünyada büyük bir ilgi gördü. Dünya çapındaki bu popüler mobilyaları online mağazasında görebilirsiniz. Şu ana kadar tamamlanan yurt içindeki mağazalar; Ankara, İstanbul,İzmir, Trabzon, Kahramanmaraş, Bursa, Antalya, Diyarbakır, Kayseri, Konya, Samsun, Şanlıurfa.

DAHA FAZLA: Yeni Sezon 2020 Bellona Koltuk TakımlarıZebrano Oturma Grupları 2020

Zebrano 2020 oturma grupları 2020 koleksiyonu arasında Chester koltuklar, köşe koltuk takımları ve klasik ve modern bir çok çeşit bulabilirsiniz. Tüm modelleri aşağıdaki galerimizde yer verdik. Admetos Oturma Grubu, Sentinus Oturma Grubu, Penelope Oturma Grubu, Rossi Oturma Grubu, Carmine Oturma Grubu, Mikerinos Oturma Grubu, Daimon Oturma Grubu, Fenny Oturma Grubu..

zebrano mobilya fiyatları listesi, zebrano mobilya oturma grupları fiyatları 7 ile 13 bin TL arasındaki fiyat aralığında. Üst limitler ise 30 bin TL – 50 bin TL gibi değişiklik gösterebiliyor. Zebrano mobilya, lüks ve kaliteli tasarımları ile diğer markalara göre daha iyi. Lüks ve şık görünüm kalite ile birleşince Zebrano mobilya fiyatlarının piyasadaki diğer mobilya markalarından daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Fakat markanın ücretsiz iç mimar desteği gibi hizmetleri de bulunuyor. Yani ödediğiniz bedele değen tasarımlar ve satış sonrası destek Zebrano’da var.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

1 thought on “Zebrano Oturma Grupları 2020”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close