Ev Dekorasyonu

Zarafet Yayan Abartılı İç Mekan Tasarımları

Çarpıcı, Abartılı ve ZarifSizlere etrafa zarafet yayan ancak içinde abartılı detaylar barındıran neoklasik tarzdaki iç mekan örnekleri göstereceğiz. Abartılı tavan güllerinden çarpıcı dekoratif tasarım öğelerine, görkemli dekoratif mobilya parçaları, devasa göz alıcı avizeler ve mermer, doğal ahşap ve zengin altın ve pirinç vurgulardan oluşan tasarımlar mevcuttur. Bu muhteşem sıcacık evleri gezerken, etkileyici yüksek tavanlı oturma odaları, eşsiz mutfaklar, büyük yemek odaları, kıskanılacak yatak odası tasarımları ve şık banyo konseptleri için de ilham alabilirsiniz.

Lüks Oturma Odası

Üzeri derin dekoratif kalıplarla kaplanmış büyük çift kapılı lüks bir oturma odası, geleneksel lambri kaplama, muhteşem süslü taç kalıplama ile birlikte odanın çevresini süsler. Alanın merkezinde, stil sarkaç var ve modern mobilyaların arasında bulunan sehpanın tam üstündedir.

Zarafet Yayan Abartılı İç Mekan Tasarımları
Zarafet Yayan Abartılı İç Mekan Tasarımları

Etkileyici Ahşap Yemek Masası

Yemek odasında bulunan geniş ve etkileyici ahşap yemek masası ilginç tasarımlı sandalyeler ile kombinlenmiş.

Etkileyici yemek masası
Etkileyici yemek masası

Kavisli Mutfak Adası

Mutfak, yaşam alanlarından tamamen ayrı bir yerde kurulmuş. Modern bir mutfak adası, aynı zamanda rahat bir yemek mekanı veya kahve barı olarak da hizmet verecek şekilde alanın merkezinde konumlandırılmış. Yarış pisti gibi görünen mutfak adası oldukça hoş ve ilgi çekici görünüyor. Üst kısımda bulunan büyük beyaz avize mutfağın sade dolapları arasında dikkatleri üzerine topluyor.Kavisli Mutfak Adası
Kavisli Mutfak Adası

Doğal Taş Mutfak Tezgahı

Doğal taş tezgah, sade ahşap mutfak dolaplarının sıcak tonuyla pürüzsüz bir şekilde birleşiyor. Zarafet ve sadelik…

Doğal Taş Mutfak Tezgahı
Doğal Taş Mutfak Tezgahı

Yatak Odası Girişi ve Abajur Detayları

Neo klasik tarzdaki bu evin ebeveyn yatak odasına girdikten sonra büyük kemerlerden geçerek yüksek tavanlı bir alana giriliyor. Yatak, simetrik bir mermer dresuar ve her iki tarafta konumlandırılmış şık komodin lambaları ile ortalanmıştır. Yatak odasının girişindeki iki kemer, yatağın başının ve geleneksel bir şöminenin etrafında çekici bir çerçeve oluşturuyor.

Kemerler
Kemerler

Fotoğraf galerimizden fotoğraflara daha ayrıntılı şekilde bakabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close