Aksesuar

Tchibo Kahve Makinesi Yorum

Tchibo Kahve Makinesi ModelleriTchibo Kahve Makinesi Modelleri

Kahve yoğun bir günün ardından ya da güzel bir yemeğin ardından olmazsa olmazlardandır. Üzerimize çöken yorgunluğu hafifletebilmenin en güzel ve en pratik yollarından biridir kahve. İlk zamanlar kahvelerimizi cezvelerde yaparken gelişen teknolojiyle kahve makineleri cezvelerin yerini almaya başladı. Kahve makineleri hem kahve yapım aşamasında bize kolaylık sağlamakta hem de her kahve yapışımızda bizlere aynı lezzeti yaşamayı sağlamaktadır.

Diğer taraftan cafe ve işyerleri için seri şekilde kahve yapımını sağlayan kahve makineleri popülaritesini her geçen gün arttırmaktadır. Kaliteli kahve makineleri sizleri kötü sürprizlerden uzak tutarak her kahvede aynı kalite ve tadı sizlere sunmaktadır. Tchibo’da kahve makinesi alanında kaliteli ürünlere sahip bulunmaktadır. Dilerseniz birbirinden şık 6 adet Tchibo kahve makinesi modeline göz atalım.

1. Tchibo Wild Berry Cafissimo Mini Kahve Makinesi

İlk bakışta şık görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Cafissimo Mini parlak görüntüsüyle ortama şık bir doku katmaktadır. Görüntüsünün yanında fonksiyonelliğiyle de dikkat çeken Cafissimo Mini 3 kademeli basınç sistemine sahip bulunmaktadır. Bu sayede çay, filtre kahve, espresso gibi ürünleri tek dokunuşta kısa bir süre içerisinde hazır hale getirir.

Tchibo Wild Berry Cafissimo Mini Kahve Makinesi
Tchibo Wild Berry Cafissimo Mini Kahve Makinesi

2. Cafissimo Pure Purple Kahve Makinesi

Tchibo Cafissimo Pure Purple kahve makinesi Cafissimo Mini gibi 3 kademeli basınç sistemine sahip bulunmaktadır. Bus ayede kahve ve çay hazırlama işini seri şekilde yaparak sizlere zamandan kazanç sağlar. Mor rengiyle şık bir tasarıma sahip olan Cafissimo Pure Purple şıklığına eşlik eden bir çok özelliğe sahip bulunmaktadır. 6 adet atık kapsül haznesi bulunan Cafissimo Pure Purple kahve makinesi büyük boy bardak ve kupalar için de uygun hazneye sahip bulunmaktadır.

Tchibo Cafissimo Pure Purple Kahve Makinesi
Tchibo Cafissimo Pure Purple Kahve Makinesi

3. Tchibo Cafissimo Classic Silver Kahve Makinesi

Gümüş renginin zerafetini en güzel şekilde yansıtan Cafissimo Classic Silver kahve makinesi süt köpürtücü sayesinde cappuccino ve latte macchiato ürünlerini kolaylıkla hazırlayabilmektedir. Uygun fiyatı ve şıklığıyla dikkat çeken Cafissimo Classic Silver cafelerin gözdelerinden biri olarak sıklıkla tercih edilmektedir.Tchibo Cafissimo Classic Sİlver Kahve Makinesi
Tchibo Cafissimo Classic Sİlver Kahve Makinesi

4. Tchibo Cafissimo Latte Argento Kahve Makinesi

Tam otomatik özelliğiyle dikkat çeken Tchibo Cafissimo Latte Argento kahve makinesi istediğiniz tür kahveyi tek dokunuşla hızlı bir şekilde yapabilmektedir. 15 bar basınca kadar çıkabilen 3 kademeli basınç sistemi sayesinde her ürünü seri bir şekilde sizlere sunabilmektedir. Süt köpüğü özelliği de bulunan Cafissimo Latte Argento kahve makinesinin bir diğer özelliği ise süt haznesinin çıkartılabilir olmasıdır. Bu sayede ürün kullanım sonrasında süt haznesini sökerek buzdolabına kaldırabilir ve sütün bozulmamasını sağlayabilirsiniz.

Tchibo Cafissimo Latte Argento
Tchibo Cafissimo Latte Argento

5. Cafissimo Tuttocaffè Azzurro Kahve Makinesi

Espresso, caffè crema, filtre kahve ve çay yapımı için tercih edilebilecek Cafissimo Tuttocaffe Azzurro modeli kaynatma basınç sistemi sayesinde en lezzetli içecekleri sizlerle buluşturmaktadır. Entegre kapsül haznesi sayısında peş peşe bir kaç bardak içecek hazırlamanıza olanak sağlayan Cafissimo Tuttocaffe Azzurro en çok tercih edilen kahve makinesi modellerinden biri olarak bulunmaktadır.

Tchibo Cafissimo Tuttocaffe Azzurro Kahve Makinesi
Tchibo Cafissimo Tuttocaffe Azzurro Kahve Makinesi

6. Tchibo Mini Espresso Makinesi Cafissimo Pocket Kahve Makinesi

Yoğun tempoda çalıştığımız günlerde sıcak bir mola için tercih edilen Cafissimo Mini Espresso Pocket kahve makinesi pratik kullanımı sayesinde istediğimiz yerde bize kolayca espresso hazırlama olanağı sağlar. Elektriksiz bir şekilde çalışan Cafissimo Pocket sıcak su ve Cafissimo kapsülü yardımıyla sizlere demlenmiş sıcacık espresso deneyimi yaşatmaktadır. Seyahatlerin vazgeçilmezi olan Cafissimo Pocket kahve makinesinin bulaşık makinesinde yıkanma özelliği bulunmamaktadır.

Mini Espresso Makinesi Cafissimo Pocket Kahve Makinesi
Mini Espresso Makinesi Cafissimo Pocket Kahve Makinesi


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close