AksesuarKendin Yap

Takı Organizatörünüzü Kendiniz YapabilirsinizKolyelerinizi, küpelerinizi ve bileziklerinizi duvarınızda veya masanızda güzel bir sanat eseri gibi sergilemek için mükemmel! Tüm bu kolyeleri, küpeleri ve bileklikleri organize etmenin bir yolunu arıyorsanız, doğru yerdesiniz! Makalemizde farlı malzemelerden kendinizin oluşturabileceği harika takı organizatörleri mevcut. Bu fikirlere göz atarak evinizde bulunan malzemeleri değerlendirebilir ve takılarınız için harika koruyucu organizatörler tasarlayabilirsiniz.

Metal Izgara Takı Tutucu

Metal ızgara kullanılan basit bir proje. Bu DIY asılı takı duvar düzenleyici ile tüm mücevherlerinizi tek bir yerde saklayabilirsiniz.

Dekoratif DIY Duvar Takı Organizatörü
Dekoratif DIY Duvar Takı Organizatörü

Küçük Kızlar Aksesuar Tutacağı

Küçük kızların bile takılarını ve aksesuarlarını düzenlemeleri gerekir. Bu mükemmel basit düzenleyiciyi yapmak çok kolay. Kolyeler için kancalara, saç fiyonklarını tutturmak için kumaşa ve bilezikler için dübellere ihtiyaç duyuluyor.

Küçük Kızlar Aksesuar Tutacağı
Küçük Kızlar Aksesuar Tutacağı

Hurda Ahşaptan Masa Üstü Takı Düzenleyici

Şifonyerinizde veya makyaj masanızda harika görünecek basit bir takı tutucu mu arıyorsunuz? Bu hurda ahşap malzemeden yapılmıştır. Geleneksel mücevher kutunuzun yerini alacak ve tüm bu mücevherleri sergileyecek! Herkesin yapabileceği kolay bir ağaç işleme projesidir.

Hurda Ahşaptan DIY Masa Üstü Takı Düzenleyici
Hurda Ahşaptan DIY Masa Üstü Takı Düzenleyici

DIY Takı Düzenleyici

Kendiniz veya hayatınızdaki kadın için mükemmel bir hediye yapmak üzere kolayca özelleştirilebilen muhteşem bir  takı sergisi. Bu özelleştirilebilir mücevher düzenleyicide bir küpe ekranı, yüzük tutacağı ve kolye ve bilezik tutacakları bulunuyor.

DIY Takı Düzenleyici
DIY Takı Düzenleyici

Kancalı Takı Düzenleyici

1×2’ler ve bardak kancaları, bu modern asılı mücevher düzenleyiciyi yapmak için ihtiyacınız olan tek şey. Bardak kancaları küpeleri ve kolyeleri tutar. İki kanca arasına takılan çubuk ise bilezikler için mükemmeldir. Yatak odanıza asmak için modern bir ev dekoru olacaktır.

Yaptığım Evlerden Kendin Yap Takı Düzenleyici
Yaptığım Evlerden Kendin Yap Takı Düzenleyici

Manyetik Takı Düzenleyici

Kolyeler, küpeler ve bilezikler ile raflı ahşap duvara asılı takı organizatörünü görüyorsunuz. Bu düzenleyici, tonlarca küpe saklama yeri olan modern ve güzel görünümlü bir düzenleyicidir. Oluşturmak için mıknatıslar ve pirinç kullanılmıştır. Takı öğelerinin, hepsini düzenli ve kolay erişilebilir tutmak için belirlenmiş noktaları vardır.Çirkin Ördek Yavrusu Evinden Manyetik Takı Düzenleyici
Çirkin Ördek Yavrusu Evinden Manyetik Takı Düzenleyici

Tel Takı Düzenleyici

Büyük bir resim çerçevesi ve kümes teli kullanarak mücevherleri saklamak için bir ev dekoru ekranı oluşturabilirsiniz. Kolyelerinizin birbirine dolanmasını önlemek için sık kullanılan mücevherleri ve bardak kancalarını ve topuzlarını bırakabileceğiniz bir yer olarak küçük bir raf ekleyin.

Lydi Out Loud'dan DIY Tavuk Tel Takı Düzenleyici
Lydi Out Loud’dan DIY Tavuk Tel Takı Düzenleyici

Tahta Artıklarından Yapılmış Kolye Tutacağı

Masa üstü kolye tutucuyu seviyorum! Pirinç çubuklar kullanılarak yapılmıştır, ancak dübel çubukları kullanabilirsiniz. Her yere oturabileceğiniz, taban yapmak için kullanılan bir tahta parçası ile iki katlı bir bileziğiniz ve kolye tutucunuz olacak! Aynı zamanda harika bir hediye olur!

Houseful of Homemade'den DIY Kolye Tutacağı
Houseful of Homemade’den DIY Kolye Tutacağı

Üç Bölmeli Asılı Takı Organizatörü

Bu DIY duvar takı düzenleyicisinin siyah beyaz kombinasyonunu da seviyorum. Her bölüm, endüstriyel bir dokunuş için bardak kancaları ve gergiler kullanılarak aşağıdakine bağlanır. Bardak kancalarının kullanımı harikadır çünkü bunları elle kolayca vidalayabilirsiniz.

Üç bölmeli asılı DIY takı organizatörü
Üç bölmeli asılı DIY takı organizatörü

Ahşaptan Yapılmış Modern Takı Tutucu

Bu basit duvar takı düzenleyicisi ile kolye karmaşasından kurtulun. Bir parça hurda tahta ve dübel ile yapmak kolaydır. Güzel bir duvar ev dekoru parçası yapan bu basit ve modern takı askısını seviyorum.

Ahşaptan yapılmış modern duvar takı tutucusu
Ahşaptan yapılmış modern duvar takı tutucusu


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close