Kendin Yap

Hobi Odanızı Kullanışlı Hale GetirinSevdiğiniz ve her gün yaptığınız hobiniz için bazen büyük bir alan oluşturmanız gerekebilir. Eğer bu tarz alan gerektiren bir hobiye sahipseniz size

Mümkün Olduğunca Yer Açın.

Yaratıcı çabalarınız için boş bir odanız yoksa, yine de mümkün olan her yerde yer açmaya değer. Ve bunu mevcut akışı kesintiye uğratmayacak veya fazla karmaşık hissettirmeyecek şekilde yapabilirsiniz. Catherine Kwong’un tasarladığı bu yatak odasında, uzun tezgah ve yüzer masanın yanı sıra gömme saklama alanı ve özel pano duvarı, yaratıcılığınız için bolca alan sağlar.

Mümkün Olduğunca Yer Açın.
Mümkün Olduğunca Yer Açın.

Duygu Panosu Hazırlayın.

Duvarlara bir şeyler yapıştırmaktan korkmayın. Aslında, fiziksel bir ruh hali panosu, tüm odayı güzelleştirirken aynı zamanda yaratıcı bir rutindeyken size yardımcı olabilir. Beyin fırtınası yapmak ve ilerlemenizi takip etmek için harika bir yol, bu yüzden duvarları çıplak tutma konusunda endişelenmeyin. Lark & ​​Linen burada ne kadar güzel görünebileceğini kanıtlıyor.

Duygu Panosu Hazırlayın.
Duygu Panosu Hazırlayın.

Dayanıklı Bir Tezgah Yapın.

Sanat ve zanaat yapmak dağınık olabilir. Aslında, tek garanti bu. Bu nedenle, çok fazla boya ve hemen hemen pigmentli herhangi bir aletle çalışıyorsanız, dayanıklı bir paslanmaz lavaboya ihtiyacınız olacaktır. Leanne Ford Interiors tarafından bir alanda bol miktarda derinliğe sahip olan bu paslanmaz çelik, mükemmel bir örnektir.DAYANIKLI BİR LAVABOYA SAHİP OLUN
DAYANIKLI BİR LAVABOYA SAHİP OLUN

Duvarınıza Renk Paleti Oluşturun.

Bu boya yongası duvarı, rengi dekor şemasına dahil etmenin çok güzel bir yoludur. Ayrıca, yeni projeler üzerinde çalışırken ve renk paletleri bulmanız gerektiğinde de kullanışlıdır.

BOYA ÇIPLAK DUVAR YAPIN
BOYA ÇIPLAK DUVAR YAPIN

Sürgülü Tabla Ekleyin.

Zanaat alanınız ister kendi başına bir oda, ister farklı bir işleve hizmet eden daha büyük bir odanın içinde yaşıyor olsun, yerleşik bir kayar masa büyük bir alan tasarrufu sağlar. Karyn Millet buradaki ev ofisine bir tane daha ekledi.

SÜRGÜLÜ TABLA EKLE
SÜRGÜLÜ TABLA EKLE

Pin Paneli Asın.

Pano, düzenli kalmanızı ve malzemelerinize kolayca erişmenizi sağlar. Ayrıca, ilham panonuz ve The Crafted Life’ın burada örneklediği gibi diğer bilgiler için iyi bir yer olabilir.

PIN PANELİNİ ASIN
PIN PANELİNİ ASIN


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close