Bohem

Boho Yaşam AlanlarıBoho stil ilgi çekici birkaç stilide içinde barındıran özel bir tarzdır. Gypsy, tribal ve modern dokuşunlar ile ortaya çıkan stil sizi özel ve huzurlu bir ortamın kapısını açabilir. Boho stil bir yaşam tarzıdır. Sadece ev dekorasyonunda değil yaşam stilinde sizi herkesden faklı bir yere taşır. Boho stili benimseyen kişiler seçtikleri evler, gittikleri mekanlar ve kullandıkları ürünlerle farklıdır.

Sade Konforun Keyfini Çıkarın.

Birkaç mum yakın, ayaklarınızı uzatın ve nefes alın. Boho dekorasyon örneğimizde ahşap panelli duvarlardan kadife efektli mobilyalara kadar hoş bir doku karışımı mevcuttur. Pampa otu, yumuşak kilimler ve çıtırdayan bir ateş… Oturma odanızı rahatlığın yeni doruklarına taşıyacak seçimler olacak. Ahşap malzemeler, doğal kumaşlar, orman yeşili ve yanık turuncu çizgileri kullanarak bu görünümü sizde oluşturabilirsiniz.

Boho Yaşam Alanları
Boho Yaşam Alanları

Farklı Dekoratif Detaylar Ekleyin.

Odanın bu köşesi rustik ama rafine bir havaya sahip, yanmış turuncu renkli Turio koltuk, doğal ahşap kaplama efektli duvar kağıdıyla güzel bir şekilde eşleşiyor. Şık siyah ayakları ile koyu renkli ahşap efektli yan sehpa, Turio koltuğun yanında harika görünüyor. Bu büyüleyici, boncuklu arı yastıkda dahil olmak üzere muhteşem aksesuarlarla tamamlanıyor.

boncuklu arı yastığı
boncuklu arı yastığı

Ev Bitkilerinin Etkisini Kullanın.

Hareketli ev bitkileri, kokulu mumlar ve işlemeli yastıklar… Sıcak ve rahat bir atmosfer yaratmak için kullanabileceğiniz detaylardır. Bu oturma odası, uzun bir günün ardından dinlenmek için mükemmel bir yerdir. Doğal meşe efektli laminat parke, modern bir his için beyaz süpürgelik ile ayrılan ahşap efektli duvar kağıdı ile muhteşem bir görünüm sunuyor.Bu oda söz konusu olduğunda, en önemli unsur, siyah dökme demir efektli elektrikli soba ve tüm oturma odasını aydınlatan çıtırdayan ateş efekti olmalıdır. Şöminenin altındaki rustik ahşap kütükler, bu odanın kırsal cazibesine katkıda bulunmaktadır.

Hareketli ev bitkileri
Hareketli ev bitkileri

Hasır Paspas ile Boho Etkisini Artırın.

Hasır boho stilin tamamlayıcısı niteliğinde olan bir malzemedir. Hasır ürünleri evin her noktasında kullanabilirsiniz. Paspas, dekoratif unsur, sofra servisi gibi seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Boho paspas halı
Boho paspas halı

Fotoğraf galerimize göz atarak boho stilde neler kullanabileceğinizi ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Close