Kendin Yap

Sevenlere Kendinyap Çalışma MasalarıKendinyap projelerini seven birisi iseniz bu makale tam size göre. Makalemizde kendi imkanlarınızla yapabileceğiniz çalışma masalarına ait görseller mevcut. Bu masalara göz gezdirerek elinizdeki çalışma masalarını yenileyebilir yada yeniden bir çalışma masası yapabilirsiniz. İlham olabilmesini umuyoruz.

Düzenli Bir Görünüm

Tombul, eğimli bir yüzeyi üzerine cam bir kapak ekleyerek profesyonel bir şantiyeye dönüştürün. Bir tasarımcı tarafından tasarlanan bu makyaj masasındaki gibi bir etek, cilalı, düzenli bir estetik sağlarken altında klasörleri ve evrakları saklamanıza olanak tanır.

Sevenlere Kendinyap Çalışma Masaları
Sevenlere Kendinyap Çalışma Masaları

Raf Görünümlü Çalışma Masası

Lindsey Bond tarafından tasarlanan bu çalışma alanı modern ama rahat bir his uyandırıyor ve ana yatak odasında duvara sabitlenmiş yüzer bir çalışma masasına sahip. Eskitilmiş bir ayna kullanılarak ışık yansıtılır. Odanın daha büyük görünmesini sağlarken, hayalet koltuk geniş bir açıklık hissi için hacimli mobilyaları minimumda tutar. Sizde odanız için raf şeklinde bir çalışma masası yapabilirsiniz.

Raf Masa
Raf Masa

Sekreter Masasını Dönüştürün

Yerel antika dükkanlarında, vintage mağazalarında, emlak satışlarında veya bit pazarlarında yenilemek için bir sekreter masası aramaya başlayabilirsiniz. Üzerine istediğiniz görseli yerleştirebilir yada yeniden boyayabilirsiniz.

Sekreter masasını dönüştürün
Sekreter masasını dönüştürün

Bir Raf Ünitesini Sabitleyin

Duvara raf ünitesi yerleştirerek küçücük bir alanı çalışma alanı haline getirebilirsiniz. Ufak evler için harika bir çözüm önerisi.Bir Raf Ünitesini Sabitleyin
Bir Raf Ünitesini Sabitleyin

Eski Bir Piknik Sandası Kullanın

Eski bir bank dönüştürülerek harika bir çalışma masasına dönüşebilir. Geri kazanılmış bir ahşap parça veya rustik dış mekan seçeneği seçerseniz, özellikle bir sanatçı veya tasarımcı olarak boya ve diğer dağınık malzemelerle çalışıyorsanız, ortaya harika sonuçlar çıkarabilirsiniz. Eski bankı zımparaladıktan sonra boyayarak kullanabilirsiniz. Üzerine baskılar yapabilirsiniz. İsterseniz olduğu gibi kullanmanızda mümkündür.

Eski Bir Piknik Sandası Kullanın
Eski Bir Piknik Sandası Kullanın

İyi Bir Kendin Yap Kiti Bulun

Kendi masanızı hazırlayabileceğiniz demonte mobilyalar mevcuttur. Bu mobilyalardan satın alarak monte etmeden önce değişiklikler yapabilirsiniz. Böylece kendi zevkinize uygun bir çalışma masasına sahip olabilirsiniz. Renk, desen gibi düzenlemeler yapabilirsiniz.

İyi Bir Kendin Yap Kiti Bulun
İyi Bir Kendin Yap Kiti Bulun


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close