Ev Dekorasyonu

6 Farklı Çalışma Odası DizaynıSizlere 6 farklı çalışma odası dizaynı ile merhaba diyoruz. Bu tasarımlardan birisi mutlaka tarzınıza uyum sağlayacaktır. Size ilham olabilecek çalışma odası dizaynlarını incelemeye başlayalım.

Biraz Moody Olun

Eşit derecede rahatlatıcı ve dramatik olan bu cesur çalışma alanı, raflardan ve çok yönlü yan sehpalardan tüneğe kadar rahat bir noktadan pirinç raptiyelere kadar ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Kendi alanınızda benzer şekilde koyu bir renk tonu için bu rengi tercih edebilirsiniz.

Biraz Moody Olun
Biraz Moody Olun

Cesur ve Küstah Ol

Canlı enerjiyle büyüyen biriyseniz, muhtemelen tamamen nötr bir alanda oluğunuzu kolayca bulamayacaksınız. Sizi harekete geçiren şeyin tam olarak ne olduğunu belirleyen dekorla işinize veya çalışma kişiliğinize oynayın. Burada tasarımcı Krsnaa Mehta, kişisel çalışmasını canlandırmak için doğru mücevher tonlarına ve özel tablolara güvendi.

çocuk ofisi, çalışma alanı, çalışma alanı okul çalışmalarına odaklanmak için ayrılmış bir alan tasarımcı eric olsen tarafından tasarlanan bu çalışma alanı, birden fazla çocuğun oturabileceği bir masanın üzerinde geniş aydınlatma için özel sarkıtlara sahiptir.

cesur
cesur

Saklama Alanı Açın

Tasarımcı Eric Olsen, çocuklarının okul çalışmalarına odaklanması için özel bir alan tasarladı. Çalışma alanında, birden fazla çocuğun grup projeleri veya özel ders oturumları için bir araya gelmesi için oturtulduğu bir masanın üzerinde geniş aydınlatma için özel sarkıtlar bulunur. Dolaplı yerleşik depolama, kitapların, okul malzemelerinin ve diğer temel eşyaların kapalı kapılar ardında düzenlenmesini sağlar.

Cesur ve Küstah OlBir Konfor Köşesi Oluşturun

Elinde bir fincan kahve ve en rahat eşofmanlarını giymeden odaklanamayanlardansan sana hayalindeki alanı sunalım. Tasarımcı Jeffrey Alan Marks, California sahilindeki evinde bu saklanma köşesini hayal ederken rahat olan her şeye eğildi. Doğru miktarda ışığa, boş alana ve raflara – artı inanılmaz rahat bir divan – vurgu yaparak, tarih derslerinizi tazelemek veya sadece günün Wordle’ını tamamlamak için zaman ayırmak için mükemmel bir yer.

Bir Konfor Köşesi Oluşturun
Bir Konfor Köşesi Oluşturun

Gerekli Eşyaları Kullanın

Alan kısıtlı olduğunda ve nihai hedef iş yapmak için sessiz bir yer olduğunda, kullanılmayan her köşeyi kullanma zamanı. Tasarımcı Corey Damen Jenkins, bu Michigan evinde fazladan birkaç fit karenin ne kadar çok yönlü olabileceğini kanıtladı ve burada fuayenin üzerindeki yüksek bir alanı bir CEO’ya veya 4.0 zekasına layık bir odak bölgesine dönüştürdü.

Gerekli Eşyaları Kullanın
Gerekli Eşyaları Kullanın

Işığı Bulun

Aramızdaki en gayretli olanlar bile ara sıra küçük bir çalışma molası verme ihtiyacından muaf değildir. Çalışma alanınızı manzaralı bir pencerenin önüne asarak zihninizi dolaşmak için güzel bir yere verin.

Işığı Bulun
Işığı Bulun

 Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close