Ev DekorasyonuOfis Dekorasyonu

5 Kendin Yap Çalışma Masası ÖrneğiBelki tartışmalı bir görüş, ancak birinin bunu Virginia Woolf’a söylemesi gerekiyor: Evden çalışma başarısı elde etmek için kendinize ait bir odaya ihtiyacınız yok; sadece bir masaya ihtiyacın var. Ve hepimiz onun yaptığı lüksün tadını çıkarmak isterken, çalışmak, e-posta göndermek, toplantılara katılmak, yaratıcı olmak veya strateji oluşturmak için boş bir odası olanlar bile üretkenliğin gerçek anahtarının üzerinde çalışacak bir yüzey alanına sahip olmak olduğunu bilirler ( yani bir masa). Kullanılmayan bir yatak odası veya oturma odası köşesinde çalışmakla yetinmek zorundaysanız veya yemek yenen mutfağınızı veya yemek odanızı bir ofis olarak nasıl ay ışığına çıkaracağınızı bulmaya çalışıyorsanız, şanslısınız demektir. Herhangi bir odayı mükemmel bir çalışma alanına dönüştürmenizi sağlayacak 15 DIY masa ve ev ofis fikri bulmak için en iyi tasarımcı portföylerini araştırdık. Akıllıca yeniden tasarlama fikirlerinden kolay kendin yap ipuçlarına kadar, önünüzdeki derme çatma masalar işi halleder.

Çalışma Masanızı Kendiniz Yapın

Elinizde tahta artıkları varsa ve elektrikli aletler konusunda zaten oldukça beceriksizseniz, bu kendin yap masayı yapmayı düşünün. En zor kısım, bu basit testere tezgahı braketlerinden yardım alarak ölçümlerinizi doğru yapmaktır.

Çalışma Masanızı Kendiniz Yapın
Çalışma Masanızı Kendiniz Yapın

Yemek Masanızı Çift Görevli Hizmete Hazırlayın

Hem yemek hem de çalışmak için bir yüzey işlevi görebilen uzun modüler bir masa ile yemek odanızı ve ev ofisinizi birleştirin. Ev sahiplerinin aynı anda hem dağılıp hem de işe koyulabilmeleri için sandalyeler kademeli olarak yerleştirilebilir.

Yemek Masanızı Çift Görevli Hizmete Hazırlayın
Yemek Masanızı Çift Görevli Hizmete Hazırlayın

Veranda Mobilyalarınızı İçeride Tutun

Kullanılmayan bir konsol masasını veya dış mekan veranda masasını yeni bir kat boya ile canlandırın (veya daha rustik alanlarda olduğu gibi bırakın). Burada, tek renkli mavi bir zeminde keskin beyaz patlamalar olurken, rahat bir kırlent, iç mekan için bir demir bahçe sandalyesini yeniden şekillendiriyor.Veranda Mobilyalarınızı İçeride Tutun
Veranda Mobilyalarınızı İçeride Tutun

Braketli Bir Raf Takın

Bu ev ofisi süslü bir şey gibi görünmeyebilir, ancak kullanışlıdır. Yüzen bir raf, alanınız kısıtlı olduğunda işinizi tamamlamanız için size ayrılmış bir yer sağlar. Dizüstü bilgisayarınıza sığacak kadar derin olduğundan ve uygun yükseklikte takıldığından emin olun, ardından bir sandalyenin üzerine oturun ve çalışmaya başlayın.

Braketli Bir Raf Takın
Braketli Bir Raf Takın

Kahvaltı Köşesini Dönüştürün

Uygun bir çalışma alanı oluşturmak için fazla bir şeye ihtiyacınız yok. Yan sehpaya bir masa lambası yerleştirin, bir sandalyeyi yukarı kaydırın ve işte, kendinize derme çatma bir masanız oldu.

Kahvaltı Köşesini Dönüştürün
Kahvaltı Köşesini Dönüştürün


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close