AksesuarBahçe Dekorasyonu

Rengarenk Giriş Kapısı ile Karakterinizi YansıtınEv giriş kapılarımız misafirlerimizin ve bizim evimize gelirken ilk gördüğü ayrıntıdır. İlk görüşte insanları etkilemek için kapı girişinizi ve kapınızı güzel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Bunu sağlamanın en kolay ve renkli yolu ise rengarenk kapılardır. Alışılagelmiş kapı renklerini bir kenara bırakıp, farkınızı ortaya koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Seçtiğiniz renk ile kapı ve var ise pencere pervazlarınızı boyayarak iç açıcı bir görünüm elde edebilirsiniz. Evinizin çehresinin bir anda nasıl değiştiğine inanamayacaksınız.

Sizi Yansıtan Rengi Bulun.

Kendinizi sınırlamadan en sıra dışı rengi bile kullanabilirsiniz. Bu sizin dünyanız ve tamamen sizi yansıtmalı ki, kendinizi oraya ait hissedebilesiniz. Farklı olmayı seviyorsanız canlı renkleri tercih edebilirsiniz. Görenler sizin ne kadar renkli bir yapınız olduğunu hemen görecektir. Tüm bunların dışında evinize girerken iç açıcı ferah renkleri görerek girmek size ve ailenize çok iyi gelecektir. Seçtiğiniz rengi saksı çiçekleriyle destekleyerek bütünlük oluşturabilir, kapı önü dekorasyonunuzu da düzenlemiş olursunuz.

Rengarenk Giriş Kapısı ile Karakterinizi Yansıtın
Rengarenk Giriş Kapısı ile Karakterinizi Yansıtın

Evinizin Dış Cephesiyle Bütünlük Oluşturun.

Dış görünüşüne önem veren birisi iseniz muhtemelen eviniz içinde aynı şey geçerlidir. İnsanlar bütünlük oluşturulmuş bir dış cepheyi anında fark eder ve kayıtsız kalamaz. Yaşadığınız mekanın bu denli uyumlu ve ahenkli olması ise sizin ve ailenizin yaşam kalitesini dolaylı da olsa artıracaktır. Gündelik koşturmalarınızda enerjinizi yükseltecek ve gününüzü daha neşeli geçirmenizi sağlayacaktır.Taş duvarlar ve kırmızı kapı
Taş duvarlar ve kırmızı kapı

Renklerin Yanında Desenleri de Deneyin.

Seçtiğiniz rengin yanında kapınızın deseni de ilgi çekici olabilir. Oymalı kapı modelleri ile daha otantik bir giriş havası yaratabilirsiniz. Klasik oymaların dışında, daha fazla işçilik gerektiren oymalı kapılarda vardır. Bu kapılar sanat eseri gibi görünecektir.  Evinizin yada bahçenizin giriş kapısını bu tarzda tercih edebilirsiniz. Bitkiler ile güçlendirebileceğiniz bu kapı modeli doğal, geleneksel ve masalsı bir görünüm yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Yeşil kapı ve çiçekler
Yeşil kapı ve çiçekler

Renkli kapı modelleri için galerimize göz atabilir, ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close