AksesuarEv Dekorasyonu

Paravan İle Ev DekorasyonuGeçmişten günümüze kadar kullanımı devam eden paravanlar, ihtiyaç için bulunan bir çözüm olmasına rağmen zaman içinde dekoratif öğelerden birisi olmuştur. Ev dekorasyonunda stilinizi güçlendirmek ve sahip olduğunuz alanı daha kullanışlı bir şekilde değerlendirmek için tercih edilmeye başlanan paravanlar, birçok şekilde tasarlanmaya başlanmıştır.

Eğer küçük bir eve sahipseniz var olan alanınızı daha kullanışlı hale getirmek için paravan modellerinden faydalanabilirsiniz. Sadece küçük ortamlar için değil büyük alanlar içinde kullanışlı bir çözüm olacaktır. Üstelik artık dekoratif unsur olarak kullanılmaya başlanan paravanlar ile oldukça farklı ve şık bir ortam elde edilebiliyor.

Çalışma Alanınızın Sınırlarını Belirleyin.

Çalışma odanızı başkalarıyla paylaşıyorsanız kendinize özel bir alanınız olsun isteyebilirsiniz. Çalışma masanızın yakınına yerleştireceğiniz dekoratif bir paravan ile ortamı daha tarz hale getirebilir, kendinize ait olan yeni alanınızın tadını çıkarabilirsiniz.

Tarz Paravan Modeli
Tarz Paravan Modeli

Mutfak ve Yemek Odanızı Ayırın.

Özel bir yemek odası için odanız yoksa mutfağınızda uygun gördüğünüz bir alanı yemek odası olarak ayarlayabilirsiniz. Bunun için stilinize uygun bir paravan yeterli olacaktır. Paravanınızı taşınabilir şekilde tercih edebileceğiniz gibi tavana bitişik şekilde yaparak duvar görüntüsü de oluşturabilirsiniz. Böylece yemek pişirme alanı ile yemek alanınız ayrı olacaktır.Paravan Modeli
Paravan Modeli

Yatak Odanızda Özel Bir Alan Yaratın.

Büyük bir yatak odasına sahipseniz kendinize özel çalışma alanı yada kitap okuma alanı için paravan kullanabilirsiniz. Üstelik paravanı yatak başı olarak kullanırsanız oldukça şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Yatak Odası Paravan Modeli
Yatak Odası Paravan Modeli

Banyonuzu Bölümlere Ayırın.

Büyük bir banyoya sahipseniz daha kullanışlı hale getirmek için paravan kullanabilirsiniz. Masaj alanınızı paravan ile ayırarak daha kişisel ve özel hale getirmeniz mümkündür.

Tarz Paravan Dekorasyonu
Tarz Paravan Dekorasyonu

Evinizin tarzına uygun bir paravan ile alanınızı daha kullanışlı hale getirirken, dekorasyon stilinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.

İlginizi çekebilecek paravan modelleri için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close