Yatak Odası Dekorasyonu

Birbirinden Güzel Niş Yatak ModelleriGeçmiştin günümüze ev dekorasyonunda karşımıza çıkan unsurlardan birisi olan nişler, evinizin uygun olan her alanında kullanılabilir. Eski köy evlerinde çoğumuzun dikkatini çekmiştir bu alanlar. Özellikle ahşap yapılarda niş formunda alanlar mutlaka vardır. Buralar daha çok depolama alanı olarak kullanılırken dekoratif olarak da oldukça hoş görünen alanlar olmuştur. Bu makalemizde yatak odanızda yada misafir, çocuk odalarında kullanabileceğiniz niş yatak modellerini inceleyerek, sizlere ilham vermeye çalışacağız.

Şık ve Masalsı Niş Yatak Modeli.

Bu masal dünyasından çıkmış gibi görünen niş yatak modeli ile ferah bir ortam yakalayabilirsiniz. Derli toplu görüntüsü, insanı rahatlatan renk ve desen seçimleri ile adeta masalsı bir dünyaya açılmak size farklı bir deneyim sunacaktır.

Şık ve sarayımsı niş yatak alanı
Şık ve masalsı niş yatak alanı

Doğadaymış Hissi Veren Niş Yatak Modeli.

Bu farklı ve yaratıcı niş modeli ile adeta doğanın içinde bir ağaç evde uyuyormuş gibi hissedebilirsiniz. Ağaç oyuğunu andıran niş yatak modeli ve odanın diğer alanlarına uygulanan ağaç kabuğu görüntüsü birleştiğinde oldukça güzel bir bütünlük oluşmuş. Ahşap sandalyeler ise ortamı daha da kusursuz hale getirmeye yetmiş.

Niş Yatak Modelleri
Niş Yatak Modelleri

Modern ve Alan Tasarrufu Sağlayan Niş Yatak Modelleri.

Dar ve uzun bir odaya sahipseniz tam size göre bir seçeneğimiz var. Bu modern ve doğallığın bir arada olduğu niş modeli ile alandan tasarruf sağlarken, ferah bir görünümde sağlarsınız. Ahşap görünümlü duvar kağıdı yada ahşap duvar kaplaması ile doğal ve temiz bir görüntü yakalayabilirsiniz. Odada kullanacağınız diğer aksesuarlar ile odayı oldukça dikkat çekici ve kullanışlı hale getirebilirsiniz.Modern ve alan tasarrufu sağlayan niş yatak modelleri
Modern ve alan tasarrufu sağlayan niş yatak modelleri

Rengarenk Niş Yatak Modeli ile Çocuklarınız Mutlu Olsun.

Çocuk odanızda uygun alan varsa kesinlikle bu modeli denemelisiniz. Rengarenk duvar kağıtları ile bütünleştirebileceğiniz bu ahşap niş ranza ile çocuklarınız odalarından çıkmak istemeyecek. İki yada üç çocuk için ranza ve alttan çıkan çekmece yatak kullanabileceğiniz bu niş modelinde yerden tasarruf ederken, çocuklarınızın kalbini fethedeceksiniz. Uygun alanınız varsa niş yatağı dolap ve çekmecelerle destekleyebilir, fazladan depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Rengarenk Niş Yatak Modeli
Rengarenk Niş Yatak Modeli

Birbirinden ferah ve güzel görünen niş yatak modelleri için galerimize göz atabilirsiniz. Sizler için toparladığımız bu modelleri çok seveceğinize eminiz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close