Ev Dekorasyonu

Lüks Odalar İçin Kadife KanepelerOturma odanızı yada salonunuzu bir anda nasıl lüks gösterebileceğinizin cevabını arıyorsanız, size harika bir önerimiz var. Kadife mobilyalar. Kadifenin lüks gösteren etkisini kullanabilirsiniz. Mavi kadife kanepeler kullanarak odanızı değiştirebilirsiniz. Doku veya ışığın kumaş üzerinde parlama şeklinden dolayı bu kanepeler ilgi odağı olma eğilimindedir. Karamsar bir koyu maviden cesur bir parlak maviye, mavi kadife bir kanepe ile bir oturma odasını şekillendirmenin birçok yolu vardır. Kanepeyi doğru öğelerle eşleştirerek harika etkiler ortaya çıkarabilirsiniz. Örneklere göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Çiçek Detayları Kullanarak Kombinleyin.

Koltuklarda kullanılan çiçek desenleri ve odada bulunan diğer canlı çiçeklere dikkat edin. Mavi kadife kanepe ile odlukça uyumlu görünüyorlar.

Çiçek aksanları
Çiçek aksanları

Dana Derisi Kilim ve Sehpalar.

Harika bir mavi kadife köşe takımını dana derisinden yapılmış muhteşem kilim ile bütünleyebilirsiniz. Yastıklar ve sehpalardaki uyum ile harika bir oturma odası dekorasyonu yakalayabilirsiniz.

Dana kilim ve tik sehpa
Dana kilim ve tik sehpa

Tablolar ile Mavi Kadife Kanepe Uyumu.

Bir showroomdan alınan bu görüntüde duvardaki tabloların ve kadife kanepenin lüks uyumu. Etkileyici bir dekorasyon fikri olarak zihnimize yer etmeli.

Çatı katı
Galeri Duvarı ile mavi kadife kanepe

Sarı Lambaların Canlı Uyumu

Mavi kadife kanepe ve sarı lambalar sevimli bir uyum yakalıyor. Çatının rengi ile de bütünleşiyor. Her parçanın farklı stillerden alındığını fark ettiniz mi?Sarı lambalar
Sarı lambalar

Mavi Desen Vurguları.

Mavi kadife kanepenin yanında kullanılan koltuklarda ve yastıklarda kullanılan mavi desenler oldukça başarılı denebilir.

Mavi desen vurguları
Mavi desen vurguları

Pirinç Duvar Aplikleri

Sizce de harika durmuyor mu? Malzeme ve renk seçimi ile bu ikili hiç ayrılmamalı dedirten bir dekorasyon örneği.

Pirinç duvar aplikleri
Pirinç duvar aplikleri

Mavi Duvarlar ile Şaşırtın.

Mavi duvarlar ve mavi kanepeler. Görenler önce anlamaya çalışacak ancak sonra ne kadar cesur davrandığınızı fark edecekler. Sonuç hayranlık uyandırıcı.

Mavi duvarlar
Mavi duvarlar

Altın Detaylar.

Mavinin ve kadifenin altın detaylar ile harika göründüğü doğrudur. Aradığınız o lüks görüntüyü kolayca yakalamak için bu tonları seçebilirsiniz.

Altın aksan
Altın aksan

Fotoğraf galerimizde farklı stillerde mavi kadife kanepe dekorasyon örneklerini görebilirsiniz. Ortama bir anda lüks bir hava katan bu harika renk ve kumaş uyumunu mutlaka görmelisiniz. Belki sizlere ilham olur ve evinizde kullanmaya karar verirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close