Ev Dekorasyonu

Kırmızı Vurgulu Karanlık ve Gizemli İç MekanGüçlü kırmızı kesintilerle karanlık ve gizemli olan bu modern ev iç mekanı, cesur bir kişiliğe sahip atmosferik bir alandır. Ev tasarımı, tavandan zemine kadar dramatik siyah dekorla kaplı açık plan bir yaşam alanına sahiptir. Çağdaş mobilyalar ve vurgulu minderler yakut kırmızısı vurguyu yansıtırken, ayrılmış aydınlatma özellikleri ince, karamsar bir parıltı oluşturur. Mutfakta, yemek adasındaki renk uyumlu mutfak bar taburelerine taşan kırmızı detaylar, yemek pişirme ve hazırlık alanını ortaya çıkarıyor. Yatak odasında, uyku kolayca geldiğinde dinlendirici bir karanlık alan yaratmak için kırmızı vurgular en aza indirilmiştir.

Bu karanlık tasarım turuna, modern bir lineer şömine tasarımı etrafında açık plan bir salon alanının toplandığı ana yaşam alanı içinde giriyoruz.

Karanlık iç mekan
Karanlık iç mekan

Siyah dekorla kozalanmış, büyük pencerelerden gelen doğal ışık, karanlık yaşam alanının içinde dağılıyor. Kırmızı dağınık minderler ve bir çift kırmızı vurgulu sandalye, kuruluma bir canlılık kıvılcımı katıyor. Döşemeli bir tezgah, açık akışı tamamen engellemeden salonu bitişik mutfak adasından ayırıyor.

döşemeli tezgah
döşemeli tezgah

Modern şömine, sıva ile pürüzsüz bir şekilde birleştiği siyah oturma odası duvarında fantastik bir parlaklıkla yanıyor. Duvara monte üniteler, LED arka ışıklarının parıltısı altında dekoratif öğeler sergileyebilir. Modern bir siyah oturma odası zemin lambası, gerektiğinde odaklanmış ışık sağladığı siyah kanepenin yanında neredeyse fark edilmeden süzülüyor.Modern şömine
Modern şömine

Yumuşak aydınlatma, koridor boyunca uzanan 3 boyutlu rölyef sanatındaki ayrıntıları vurgular. Salon alanının arkasında, siyah ve kırmızı mutfak tasarımı, beş kişiye kadar kapasiteli uzun bir yemek adasına sahiptir. Modern bir lineer süspansiyon ışığı, adanın tüm uzunluğu boyunca çekerek eşit aydınlatmayı dağıtır.

Kırmızı mutfak
Kırmızı mutfak

Yeşilliklerle dolu bir cam vazo, mutfak yemek adası için taze bir odak noktası oluşturuyor. İki parlak kırmızı mutfak bar taburesi, bir dizi siyah meslektaşını keserek cesur bir görsel ilgiye neden olur. Mutfak adasının diğer ucunu birkaç bardak ve dekoratif bir tepsi dolduruyor.

Bardaklar
Bardaklar

Evin arka tarafına yayılan ana yaşam alanına girdiğinizde karşınıza ilk çıkan eşya mutfak adasıdır. Uzun hacim, gözü geniş bir balkonun ve panoramik bir manzaranın olduğu tabandan tavana pencerelere yönlendiriyor. Kırmızı mutfak üniteleri duvarının ardındaki bu koyu gri yemek odası, daha resmi bir yemek deneyimi sunuyor.

Gri yemek odası
Gri yemek odası

Devamı gelecek olan bu güzel ev dekorasyonu makalemize ait fotoğraflara galerimizden göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close