Yatak Odası Dekorasyonu

İhtişamlı Gelin Yatakları

Cibinlik ile Hayran Bırakan YataklarCibinlik, uyurken sinek ve böceklerin rahatsız etmemesi için, yatağın çevresini saran tül perdeye denir. Korunmak amacıyla yapılan bu perde, zamanla dekoratif bir objeye dönüştü. Artık yatak odası, genç odası yada çocuk odaları için dekoratif aksesuar olarak kullanılıyor. Kullanıldığı alana bir anda gösteriş ve ihtişam katan cibinlikler, gelin odalarını da aynı ihtişamla sarıyor. Yeni evlenen çiftler yatak odalarını dekore ederken cibinlik modellerinden yararlanıyorlar.

Avangard Sevenler için Harika Bir Gelin Yatağı

Avangard her zaman ihtişamıyla göz dolduran bir stildir. Bu tarzı benimseyen genç çiftler, gelin odalarını, böyle bir cibinlik ile daha da göz alıcı hale getirebilirler. Sadece dekoratif amaçlı olan bu model size masalsı bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

Avangard sevenler için ihtişamlı yatak
Avangard sevenler için ihtişamlı yatak

Renk ve İhtişam Bir Arada Gelin Yatakları

Yine avangard bir dekorasyon stili ancak cibinlik modeli rengarenk… Üstelik kullanıma uygun ve amacını gerçekleştirebilecek bir cibinlik.

Renkli cibinlik ile ihtişamlı gelin yatağı
Renkli cibinlik ile ihtişamlı gelin yatağı

Masum ve Dikkat Çekici Gelin Yatağı

Gelin denilince akla beyaz gelir. Evliliğin kutsallığından dolayı mı bilinmez, gelinler her zaman masum halay edilir ve öyle kabul edilir. Doğal olarak gelin yatağı da öyle olmalı değil mi? Kimisi bunu böyle kabul eder ve bembeyaz bir stil ortaya çıkar. Yatak örtüsü ile takım olarak hazırlanmış cibinlik ise gelin duvağını andırır.Cibinlik ve gelin yatak örtüsü takımı
Cibinlik ve gelin yatak örtüsü takımı

Sadelik ve İhtişam Bir Arada

Sade olmayı seviyorum ama yatak odam biraz gösterişli olsun isteyenler için harika bir model. Geleneksel dokunuşlar arasında ferah bir görünüm. Bu model yatak odalarını tercih ederek sadelik ve ihtişamı bir arada yakalayabilirsiniz.

Sade ama ihtişamlı gelin yatağı
Sade ama ihtişamlı gelin yatağı

 Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close