Ev Dekorasyonu

Gri Oda Dekorasyonları İle 10 Muhteşem EvBeyaz ve bej renkleri unutun. Nötrlere gelince, gri son birkaç yıldır en sıcak ev dekorasyon renkleri arasında popülaritesi artan bir renk.Gri oda dekorasyonları arasında diğer renkler ile gri birleştiğinde çok yönlülüğü ve sofistikeliğini takdir eden en iyi dekorasyonlar arasına giriyor. Gri, beyazdan daha fazla derinlik ile her alana sofistike bir zemin hazırlıyor. Ünlü mimarlarında gri renkte dekor örneklerinin sergileniyor olması hiç şaşırtıcı değil .

Gri Oda Dekorasyonları

Siyahtan soluk gümüşlere kadar herhangi bir yere uyacak bir gri ton vardır.  En iyi tonu bulmak için, odanızın hangi yöne baktığını, günün hangi saatinde güneş aldığını düşünmelisiniz (aslında, dürüst olalım) en azından hepsinden önemlisi, gerçek renk gibi durması.

Soğuk renk olan gri tonları, mutfaktan yatak odasına kadar her alanda kullanılır ve herhangi bir stil mobilya, resim ve aksesuar ile uyumlu durur. Gri, çocuk odalarında bile kullanılır ve her daim güzel bir alan oluşturur.Uyumlu renk tonları, klasik beyaz döşeme ve tavanlarla güzel bir şekilde eşleşir. Yüksek parlaklıktaki yüzeylere lüks duygusu katar ve ışığı yansıtan mekana yumuşak bir ışıltı verir.DAHA FAZLA: Modern Gri Salon Dekorasyon Fikirleri 2020

Sakin bir banyodan sanat dolu bir modern yaşam alanına kadar uzanan bu gri oda dekorasyonları, evinizde gri kullanmak için şık ve kolay yollar sergiliyor. Göz kamaştırıcı efekti sağlamak için boya kullanılan alanların yanı sıra, mermer, kumaş veya sağlam betonla bir adım daha ileriye taşıyan bazı odaları bir araya getirdik. Bu odalar gördüğünüz gibi, şık bir yeni görünüm verir. Sadece bir kaç gri boya .

Katlanır gri perdeler duvarları daha da hoş tutar.Gümüş grisi renge boyalı oturma odasında 1950’li yılların çizgilerinde ayna ile çevrili. Güzel bir kanepe ve bir vintage kanepe. Desenli kumaşlarla kaplı yastıkların aksanı ile harika bir dekor.Masa, tabure ve halı hep birlikte etkili bir uyum sağlıyor.

Gümüş rengi olan griller, oturma odasının tavanı, duvarları, şöminesi ve zemini kaplar. Yıldız görünümlü avize ve yatağın üzerinden ayna ile odaya esintili bir cazibe ekleniyor.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close