Ofis Dekorasyonu

Evinize Veya Ofisinize Stil Katacak İç Kapılar

İç Kapı TasarımlarıBir yere ilk gelindiğinden itibaren bizi karşılayan kapılar bir alanın karakteristiğini belirler. İç kapılar dekorasyonda küçük ayrıntılar olarak düşünülse de tarzı yansıtırlar ve bulundukları alanın görünümünü değiştirirler. Dekorasyonuna stil katmak isteyenlerin kapı konusunda doğru tercih yapmaları çok önemlidir. Her tarza göre iç kapı alternatifleri bulmak mümkündür, araştırıp uygun olanı tercih etmek gerekir.

Tarza Göre İç Kapı Modelleri

Dekorasyonunuzda oluşturmak istediğiniz tarzdan eminseniz tarzınızı yansıtabileceğiniz kapı seçimine hazırsınız demektir. Yazının devamında size fikir olabilecek iç kapı modellerini bulabilirsiniz.

 • Modern Ahşap Kapılar

  Modern Ahşap İç Kapı Modeli
  Modern Ahşap İç Kapı Modeli

Ahşap sadeliği ve zarafetiyle bulunduğu alana modernlik katar. Her tarza uygun ahşap yüzeylerin olması, doku ve renk seçenekleri, kapı için de çeşitliliğin artmasına yol açar.

 • Ceviz Ağacından Kapılar

Taş duvar gibi öğelerle daha otantik tarzlarda oluşturulmuş dekorasyonlar için ceviz ağacından yapılmış kapılar ideal bir seçimdir. Doğal dokularla güzel bir uyum sergileyecektir.

 • Modern Kapılar

Dar olan alanlarda son derece kullanışlı olan modern sürgülü kapılar ihtiyaca göre açılabilmesi ve döşeme zemini kazandırması açısından fonksiyoneldir.

 • Çift Kanatlı Kapılar

Çift kanatlı kapıların geniş duvarlar ve açık alanlarda kullanılması doğru bir tercih olur. Gerektiğinde iki kanat birden açılarak daha ferah ve geniş bir alan oluşturulabilir. • Geometrik Formlu Kapılar

Sade çizgileri ile geometrik formları öne çıkaran bu modeldeki kapılar bulunduğu alana modern bir görünüm katar.

 • Fransız Kapılar

  fransız stili iç kapı modeli
  fransız stili iç kapı modeli

Özellikle beyaz rengi ile hem klasik, hem modern alanlara şık bir görünüm sağlayan kapılardır. Aynı zamanda çift kanat avantajı sunar. İstenirse tek kanat olarak kullanılır.

 • Sanatsal Kapılar

Dekorasyonda fark ve tarz yaratmak isteyenlerin tercihidir. Bu kapılarda kullanılacak sanatsal çizgilerin duvar ve zeminlerle renk ve doku bütünlüğü oluşturması, halı ve perdelerle uyumlu olması çok önemlidir.

 • Vintage Kapılar

Vintage tarzı sevenler için dekorasyonun her adımında alternatifler olduğu gibi kapı modellerinde de bulmak mümkündür. Kapısında dönemsel izlerin olmasını isteyenler için vintage modellerle alana sıcaklık katabilirsiniz.

 • Duvar İçi Sürme Kapılar

Diğer kapılardan farkı duvarla aynı hizada olmasıdır. Yerden sağladığı tasarruf ile dar ve küçük alanlarda idealdir.

 • Buzlu Cam Kapılar

Ofislerde de sık kullanılan bu kapılar hem estetik hem de kapalı olsa dahi ferah bir görünüm sağlar.

 • Rustik Kapılar

Ahşabın yoğun olarak kullanıldığı rustik tarzda dekore edilmiş bir mekanda, ahşabın naturel dokusuyla oluşturulmuş rustik tarz bir kapı farklı ve huzur verici bir alan yaratacaktır.

 • Şaraphane Tipi Geniş Kapılar

Özellikle stüdyo daireler ve ofislerde tercih edilen bu geniş kapılar kapalı olduğunda duvar görevindedir. İhtiyaç duyulduğunda açılan sürgülü sistemler bu kapılar için en idealidir.

 • Mobilyalarla Uygun Kapılar

Kapıların mobilyalarla birebir uyumlu olmasını isteyenler için mobilyalardaki doku ve renklerde bir iç kapı tasarlanması mümkündür.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close