Antre / HolEv Dekorasyonu

Dubleks Eviniz İçin Merdiven ModelleriMerdiven, bulunduğumuz alandan daha yüksekte olan alanlara çıkmamız için bize yardımcı olan basamaklardan oluşur. Çevremizde pek çok merdiven çeşidi vardır ancak biz bu makalede dubleks ev sahipleri için dekoratif merdivenlerden bahsedeceğiz. Eğer dubleks bir eve sahipseniz evinizin içinde bulunan merdiveni ev dekorasyonunuza dahil edebilirsiniz. Günümüzde artan dekoratif merdiven tasarımları sayesinde sadece basamaklardan oluşan bir parça olmaktan öteye geçen merdivenler, ev dekorasyonumuzun bir parçası haline geldi.

Evinizin büyüklüğü, tarzı ve dekorasyonuna göre uygun olan malzeme ve merdiven seçeneğini seçmeniz, merdiveninizin göze hitap etmesini sağlayabilirsiniz. Merdiven yapımında kullanılan malzemeler çeşitlilik göstermektedir. Ahşap, beton, mermer, cam, taş ve plastik malzemelerle yapılmış merdivenler vardır. Bu malzemelerin bir arada kullanıldığı farklı tasarımlarda mevcuttur.

Lüks Konaklar için Gösterişli Merdivenler.

Lüks ve büyük bir dublekse sahipseniz merdiven tasarımınızda aynı şekilde gösterişli olmalıdır. Tabi ki evinizin dekorasyonuna göre bu gösterişin tarzı değişebilir. Dekorasyon tarzınız ne olursa olsun, her halükarda büyüklüğü ile dikkatleri üzerine çeken, tasarımı ile evinizin ilk dikkat çeken köşesi olan ir merdivene sahip olursunuz.

Konak Merdiveni Modeli
Konak Merdiveni Modeli

Rengarenk Ev İçi Merdiven Dekorasyonu.

Dubleksinizin dekorasyonunu beyaz renk üzerine kurduysanız, merdivenleriniz bu eve hareket katacak alan olabilir. Rengarenk yada odak noktası olarak seçilen birkaç ton ile renkli merdivenleriniz olabilir. Evinize renk katarken beyazın hakimiyetini tatlı bir geçişle elinden almış olursunuz.

Sokak merdivenlerinde gördüğümüz bu tasarım ile farklı bir bakış açısı yakalayacaksınız. Ayrıca sadece basamaklar değil, tırabzanları da farklı renkler ile boyayabilirsiniz.Pastel tonlarda renk geçişleri
Pastel tonlarda renk geçişleri

Asılı merdiven Modeli ile Fark Yaratın.

Çeşitlenen merdiven modelleri bize ev dekorasyonunda farklı seçenekler sunuyor. Evin dekorasyonunda belirleyici bir unsur olan merdivenler arasında asılı merdiven modeli bambaşka bir tasarım örneğidir. Tırabzanları olmayan ve tavana kadar uzanan dikmeler sayesinde asılı duran merdivenleri andıran asılı merdiven modeli ile modern bir hava yakalayabilirsiniz.

Asılı dubleks merdiveni
Asılı dubleks merdiveni

Bu merdiven modelinde ki gibi basamaklara aydınlatma ekleyerek estetik ve havalı bir görüntü elde edebilirsiniz. Üstelik bu aydınlatmayı ledler ile yapabilirsiniz.

Hem Kitaplık, Hem Merdiven.

Merdiven basamaklarınızı farklı bir şekilde tasarlamak isterseniz ve bir kitap kurdu iseniz tam size göre olan önerimiz var. Merdiven basamaklarını kitaplık olacak şekilde yaptırabilirsiniz. Böylece kitaplarınız için fazladan alan açılmış olurken, aynı zamanda dikkat çekici, ilginç bir kitaplığa sahip olmuş olursunuz.

Kitaplık merdiven dekorasyonu
Kitaplık merdiven dekorasyonu

Galerimizden diğer merdiven modellerine göz atabilirsiniz. Eviniz için en uygun merdiven modelini seçmek için size ilham olabilecek modelleri sizin için derledik.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close