Ev Dekorasyonu

Dubleks Ev Dekorasyonu İçin ÖnerilerHerkes yaşadığı evi kendisine ve durumuna göre en güzel şekilde dekore etmek ister. Böylece daha hoş ve keyifli bir mekana sahip olunur. Eğer dubleks bir eve sahipseniz, daha fazla uğraşmanız gerekebilir. Dekore etmeniz gereken daha fazla alan anlamına gelir. Ancak ev dekorasyonundan, araştırmaktan ve koşturmaktan hoşlanan birisi iseniz eğleneceğiniz de kesindir. Bu makalemizde dubleks evinizi nasıl daha kullanışlı ve ferah bir şekilde dekore edebilirsiniz, neler yapabilirsiniz inceleyeceğiz.

Size vereceğimiz fikirlerden ilham alabileceğiniz gibi bu işi bilen iç mimarlardan yardım almanızda mümkündür. Ev dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış bir göz her zaman için daha faydalı olacaktır. Ancak evimin her şeyini ben yaparım diyenlerdenseniz, makalemiz tam size göre…

Daha Ferah Alanlar İçin Açık Renkleri Tercih Edin.

Evinizde tercih edeceğiniz duvar rengi, mobilyalarınızın görünümünü ve evinizin genişlik algısını doğrudan etkileyecektir. Bunların dışında küçük bir alanda koyu renkleri tercih etmek evinizi daha da dar bir alanmış gibi gösterecektir. Küçük bir eve sahipseniz daha açık tonlarda renkler tercih ederek ortama hareket katabilir, daha geniş bir mekan algısı yaratabilirsiniz.

Dubleks Ev Dekorasyonu İçin Öneriler
Dubleks Ev Dekorasyonu İçin Öneriler

Tarzınızı Yansıtan Mobilyaları Özgürce Seçin.

Dubleks evinizi sevdiğiniz stile uygun mobilyalar ile dekore edebilirsiniz. Evinizin genişliğine uygun boyutlarda mobilyalar seçtikten sonra gerisi sizin nasıl bir yerde yaşamak istediğinize bağlı kalıyor. Sportif bir salon mu, yoksa daha avangart bir salon mu istiyorsunuz? Belki de yeni stillere bir şans vermek gerekir, ne dersiniz?

Dubleks ev mobilya seçimi
Dubleks ev mobilya seçimi

Merdiven Çıkışını Tablolarla Değerlendirin.

Tarzınızı yansıtan çerçevelerden oluşan fotoğraflarınızı yada tablolarınızı merdiven çıkışında kullanabilirsiniz. Bu alanda oldukça şık ve hoş bir görüntü oluşturacaktır. Aile bireylerinizle geçirdiğiniz güzel anların fotoğraflarını kullanabilir, her geçişte o özel anları hatırlayabilirsiniz. İsterseniz de beğendiğiniz tablolardan oluşan bir sanat geçidi yapabilirsiniz.Dubleks ev tablo dekorasyonu
Dubleks ev tablo dekorasyonu

4.Sedirden Vazgeçemeyenler İçin

Eskiden köylerde kullanılan sedirler, günümüzde de hala sevilerek kullanılmaktadır. Dubleks evinizin uygun bir alanında bu ayrıntıyı kullanarak keyifli bir alan oluşturabilirsiniz. Özellikle can önünde manzara izlemeye doyamayacağınız bir sedir yerleştirebilirsiniz. Bu alanı kahve içerken, kitap okurken kullanabileceğiniz gibi misafirlerinizle de hoş zaman geçirebilirsiniz.

Dubleks ev sedir dekorasyonu
Dubleks ev sedir dekorasyonu

5.Terasta Salıncak Keyfi

Teras keyfi yapmayı çoğumuz severiz. Bu keyfi salıncakla pekiştirmek ise harika bir fikir olacaktır. Terasınıza uygun boyutta seçebileceğiniz salıncak ile aileniz ve sizin için terastan ayrılmak çok zor hale gelecektir. Tüm gününüzü geçirebileceğiniz keyifli ve havadar bir alan için salıncak seçeneğini düşünün deriz.

Dubleks ve teras salıncak
Dubleks ve teras salıncak

Diğer önerilerimiz için galerimize göz atabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close