Banyo Dekorasyonu

Dekoratif Banyo Depolama AlanlarıBanyolar genelde küçük alanlara sahiptir ancak depolanması gereken çok fazla eşyayı da barındırması gerekir. Durum böyle olunca da ortaya sıkışık ve dekorasyondan uzak bir alan ortaya çıkar. Banyonuzda kullandığınız havlu, bornoz, temizlik malzemeleri, bakım ürünleri ve kozmetikler için hem şık hem de kullanışlı depolama alanları düzenleyebilirsiniz. Bunun için size birkaç önerimiz var. Önerilerimiz ile banyonuz daha şık ve kullanışlı hale gelecektir. Buyurun birbirinden güzel banyo depolama alanı fikrine…

Organizerler ile Manyetik Panolar Düzenleyin.

Küçük eşyalarınızı organize etmek için kullandığınız organizerleri banyonuza manyetik panolar ile yapıştırabilirsiniz. Böylece makyaj malzemeleriniz için harika ve kullanışlı bir alana sahip olursunuz. Bunun için önce metal bir pano bulup banyo duvarınıza monte edin. Daha sonra akrilik kutuları mıknatıs yardımıyla bu manyetik alana yapıştırın. Oldukça şık ve kullanışlı bir depolama alanına sahip olabilir, banyonuzda fark yaratabilirsiniz.

Sadece makyaj malzemeleriniz değil, diş fırçası, macunu gibi özel bakım ürünlerinizi de bu şekilde düzenleyebilirsiniz.

Organizerler ile Manyetik Panolar Düzenleyin
Organizerler ile Manyetik Panolar Düzenleyin

Dolap Kapaklarını Depolama Alanına Dönüştürün.

Banyonuzda halihazırda var olan dolaplarınızın kapaklarını kullanarak, oldukça kullanışlı bir depolama alanı daha oluşturabilirsiniz. Özellikle lavabonun altında bulunan dolaplar bunun için oldukça elverişli olacaktır. Buraya bakım ürünleri, temizlik ürünleri koyabileceğiniz gibi, tarak, saç düzleştiricisi gibi malzemelerinizi de koyabilirsiniz. Üstelik bu alana kolayca ulaşabilir, ihtiyacınız olan ürünü hemen alabilirsiniz.

Dolap Kapaklarını Depolama Alanına Dönüştürün
Dolap Kapaklarını Depolama Alanına Dönüştürün

Duvar Rafları İle Bakım Ürünlerinizi Toparlayın.

Raflar her ortama uyum sağlayan dekoratif unsurlardır. Bu güzel dekorasyon öğesini banyonuzda kullanmak çok iyi bir fikirdir. Şampuan ve banyo için gerekli ürünlerinizi burada kolayca düzenleyebilirsiniz. Her an elinizin altında bulunacak ve banyonuza şıklık katacaktır. Rafları banyonuzun her yerinde kullanabilirsiniz. İster duşakabin içinde, ister lavabonun yanında, ister dolap yada makinelerinizin üzerine kolayca raf yerleştirebilirsiniz.Banyonuz için illaki yeniden bir raf almanıza gerek yok, evde var olan imkanlarınızı kullanabilirsiniz. Mesela artık kullanmadığınız baharatlıklarınızı bu amaçla kullanabilirsiniz.

Dekoratif Banyo Depolama Alanları
Dekoratif Banyo Depolama Alanları

Harika Bir Depolama Alanı : Kapı Üstü.

Küçük bir banyoya sahipseniz, depolama alanı bulmakta zorlanıyor olmalısınız. Bunun için kapı üstünü kullanmanızı önerebiliriz. Banyo kapısının üzerine yerleştireceğiniz raf ile oldukça kullanışlı bir alan yaratabilirsiniz. Eğer banyonuzun tavanı çok alçak değilse oldukça büyük bir alan ortaya çıkacaktır. Temiz havlularınızı buraya yerleştirebilirsiniz. Ya da sepetlere saklamak istediğiniz ürünleri yerleştirerek buraya koyabilirsiniz. Burası sık kullanılmayan eşyalar için oldukça idealdir. Fazladan aldığınız şampuanlarınız yada sabunlarınız, kişisel bakım ürünleriniz için oldukça uygun bir alan.

Harika Bir Depolama Alanı : Kapı Üstü
Harika Bir Depolama Alanı : Kapı Üstü

Servis Arabasını Böyle Düşündünüz mü?

Daha çok otellerde görmeye alışık olduğumuz servis arabaları artık evin bir çok köşesinde dekoratif aksesuar olarak kullanılmaktadır. Eğer elinizde böyle bir imkan varsa, bunu ne yapacağım diye düşünmeden banyonuz için kullanabilirsiniz. Oldukça tarz bir alana sahip olacaksınız. Servis arabasında havlu, temizlik ürünleri ve kişisel bakım ürünlerinizi depolarken, üst kısmını banyo çiçekleriniz ve aksesuarlarınız için kullanabilirsiniz. Üstelik alt kısmını temizleme konusunda hiç zorluk yaşamazsınız. Çünkü tekerlekleri sayesinde pratik bir temizlik imkanı sağlar.

Servis Arabasını Böyle Düşündünüz mü?
Servis Arabasını Böyle Düşündünüz mü?

Banyonuz için önerdiğimiz bu birbirinden güzel fikir ve daha fazlası için galerimize göz atarak ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close