Bahçe Dekorasyonu

Dekoratif Bahçe Sandalyeleri ve Fiyatları 2018 – 2019

Havaların günden güne düzelmeye başladığı şu günlerde bahçeli evi olanlar bahçe düzeni için hazırlık yapmaya başladılar bile. Bahçe için dekoratif mobilyalar arasında alan bahçe sandalyeleri bu sezon yine en fazla ilgi görecek olan bahçe dekorasyonu adına oldukça önemli parçalar arasında yer alıyor.

Dekoratif bahçe sandalyeleri geçen sezonun aksine daha renkli ve dekoratif tasarımları ile dikkat çekiyorlar. bildiğiniz gibi geçtiğimiz sezon ahşap bahçe mobilyaları oldukça popülerdi. Bu sezon daha renkli ve cıvıl cıvıl bahçeler ön plana çıkacağa benziyor. Özellikle daha dinamik ve hareketli dekorasyondan hoşlananlar için renkli bahçe sandalyeleri oldukça ideal ve doğru seçimler arasında yer alacaktır.

2018 Dekoratif Bahçe Sandalyeleri

Bahçenizi baştan dekore etmek için seçeceğiniz bahçe mobilyalarında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Özellikle seçeceğiniz mobilyanın malzemesi ve kalitesi oldukça önemlidir. Malzeme kalitesi ürünün uzun yıllar sorunsuz bir kullanım sağlamasında büyük bir rol oynar. Bu anlamda özellikle bahçe için sandalye seçimlerinde daha dayanıklı malzemelerden üretilen ve değişen hava şartlarından kolay etkilenmeyecek tarzda bahçe sandalye modelleri arasından seçim yapmakta fayda var.

2018 bahçe sandalyeleri ve fiyatları
2018 bahçe sandalyeleri ve fiyatları

2018 bahçe sandalye modelleri öne çıkan tasarımlar arasında renkli & desenli baskılı ferforje bahçe sandalyeleri. Sert plastikten üretilen dekoratif renkli sandalyeler ile hesaplı ve şık bir bahçe dekorasyonu elde edilebilir. Son dönemde oldukça öne çıkan cam elyaf karışımı renkli bahçe sandalyeleri ise bahçeye hareket ve renk katmak isteyenler için ideal bir seçim olabilir.

dekoratif bahçe sandalyeleri 2018
dekoratif bahçe sandalyeleri 2018

Doğallıktan hoşlananlar tabi ki yine ahşap bahçe mobilyaları üzerinde yoğunlaşacaktır. Bu sezon öne çıkan dekoratif bahçe sandalye modelleri arasından seçtiğimiz tasarımlar size ilham verecek güzellikte ve kalitedeler. Bahçe sandalye fiyatları malzemenin cinsi ve kalitesine göre farklılık gösteriyor.

Ev dekorasyon alışveriş sitelerinde 50 TL fiyat ile satışa sunulan bir çok hesaplı ve dekoratif sandalye tasarımı bulabilirsiniz. Özel malzeme ve tasarıma sahip sandalyeler ise 150 TL ile 650 TL arasında satışa sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Bauhaus Bahçe Oturma Grupları 2018 2019 başlıklı makalemizde 2018 Bauhaus bahçe mobilyaları, 2018 Bauhaus bahçe oturma grupları ve bahçe mobilyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close