Ev Dekorasyonu

Comfy Ev Dekorasyonu

Rahat ve Konforlu EvlerEvlerimiz dış dünyanın hareketinden ve yoruculuğundan kurtulmak ve dinlenebildiğimiz mabetlerimizdir. Ailemize özel olan bu alanın keyifli ve konforlu olması daha kaliteli zaman geçirmemizi sağlar. Severek geldiğimiz ve yaşadığımız bir ortam hayat kalitemizi artırarak daha mutlu olmamız için kapı aralar. Hepimizin hoşlandığı stil ve konfor anlayışı farklıdır. Kimisi daha gösterişli bir ortamda kendisini iyi hissederken, kimisi de daha salaş ve rahat ortamları sever.

Comfy ev dekorasyonu son zamanlarda rahatı seven kişilerin yaklaşımı ile ortaya çıkmış bir tarzdır. Hayatın bir çok alanında comfy tarzı benimseyenler vardır. Ev dekorasyonunda da bu rahat ve konforu öne çıkaran bu tarz ile huzurlu ve sıcacık bir atmosfer oluşturabilirsiniz.

Yaşanabilir ve Konforlu Bir Ortam.

Comfy dekorasyonda önemli olan yaşanabilir ve konforlu bir ortam oluşturmaktır. Bunu yaparken dekorasyonu stilinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Sizi yansıtan sıcacık ve rahat bir atmosfere sahip olabilirsiniz. Mobilyalarınızı seçerken sitilinizi yansıtan, rahat ve konforlu parçalar seçerek işe başlayabilirsiniz. Stilinizi güçlendirmek için dekoratif aksesuarların gücünden yararlanabilirsiniz ancak bu aksesuarların rahatlık anlayışını bozmayacak parçalar olmasına özen göstermelisiniz.

Comfy Ev Dekorasyonu
Comfy Ev Dekorasyonu

Kendinize Ait Dinlenme Alanı.

Evinizin içinde size ait bir dinlenme alanının olması kendinizi daha özel hissetmenizi sağlayabilir. Ayrıca evinizi daha yaşanabilir ve konforlu hale getirmiş olursunuz. Kullanmadığınız eşyalar ve köşeler yerine size hizmet eden rahatlatıcı alanlar yaratmalısınız. Rahat bir kitap okuma alanı, uyku köşesi yada oyun alanı… Hobilerinize özel alanlar oluşturmanızda mümkündür. Ancak dinlenme alanınız tamamen size özel ve kullanışlı olmalı. Günün yorgunluğu ve stresini atarak adeta sığınağınız olacak bu ortamları oluştururken rahatlık ve konforu ön plana almalısınız.Comfy home dinlenme alanı
Comfy home dinlenme alanı

Renklerin Ahengini ve Enerjisini Kullanın.

Renklerin insanlar üzerindeki etkisi tartışılmazdır. Evinizin dekorasyonunda rahatlatıcı ve sıcak renk tonlarını kullanarak Comfy bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Duvarlarda ve mobilyalarda kullanacağınız sıcak renklerde birbirleri ile zıt tonları da tercih edebilirsiniz. Böylece fazladan şıklık katmış olursunuz.

Zıt renkler ile comfy ev dekorasyonu
Zıt renkler ile comfy ev dekorasyonu

Loş Aydınlatma Seçin.

Seçeceğiniz aydınlatma fazla ışık vermemelidir. Comfy ev dekorasyonunda en dikkat edilmesi gereken detaylardın birisi budur. Aradığınız rahatlatıcı atmosfer için tasarladığınız mekana uygun bir aydınlatma seçmelisiniz. Gün ışığı tonlarında aydınlatmalar seçerek daha doğal ve rahatlatıcı bir ortam oluşturabilirsiniz. Loş aydınlatma gevşemenizi ve günün stresini atmanız için daha sakinleşmenizi sağlayacaktır. İsterseniz geçmiş zamanlarda kullanılan retro parçalar kullanabilirsiniz.

Bir yaşam tarzı olan comfy stilini hayatınızın her alanına taşıyabileceğiniz gibi, evinizde de kullanabilirsiniz. Bunun için sizlere elimizden geldiğince ince detayları anlatmaya çalıştık. İsterseniz Comfy Ev dekorasyonuna sahip olmak için kullanabileceğiniz bazı mobilya ve aksesuar örneklerine galerimizden ulaşabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close