Banyo Dekorasyonu

Banyolarda Depolama Alanı Oluşturma

Banyolarda Depo Yapmayı Düşündünüz Mü?Banyolar diğer odalara oranla daha küçük alanlara sahip olduğu için, depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacak çekmeceler, dolaplar ve raf sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Banyo gereçleri ve temizlik ürünlerinin depolandığı banyolar için depolama ihtiyacınızı muntazam bir biçimde karşılayan dolap çözümleri gerekmektedir. Özellikle şehirlerde yaşayanlar için apartman dairelerinde planlanan banyolar oldukça küçük bir alana sahip olabiliyor. Muntazam banyo düzeni oluşturmak için, depolama ihtiyaçlarınızı karşılayan dolap sistemleri, askılık sistemi ile raflar veya tezgâh altı depolama çözümleri kullanılan durumlardır.

Duvara monte edilen dolap sistemleri lavabo alanını bünyesine alıp kompakt bir şekilde dizayn edilebilir. Banyolarınızın ölçülerine uygun dolap dizayn ederken, daha fazla depolama alanları oluşturabilmek için yerden tavana uzanan dolap çözümlerinizi değerlendirmeniz önerilir.

Ahşap Dolaplar Ve Tezgâh
Ahşap Dolaplar Ve Tezgâh

Ahşap Dolaplar Ve Tezgâh

Simetri unsurlarına göre dizayn edilen dolap kapakları ile tezgâh altı dolap çözümü son derece işlevsel olarak değerlendirilmektedir. Beyaz banyo tezgâhları için ahşap banyo dolapları muntazam uyumlar sağlamaktadır. Dolap altı boşlukları için dekoratif sepetler kullanıp ekstra depolama alanları olarak değerlendirebilmeniz mümkün. Country şıklık arayanlar için ahşap dolapların dekorasyonlarında uygulanan stille uyumlu şık bir dolap yaratabilirsiniz. Tezgâh altı depolama çözümleri ile banyo gereçlerinin cam kapaklı dolap bölmeleri uygulayabilirsiniz. Genel olarak bej renklerinin hakim olduğu bir banyoda, paspas modeli ve ayna çerçeveleri ile dolaplara açık renk tonlarını hakim edebilirsiniz.Duvara Monte Banyo Dolabı

Geniş bir ayna kullanımı ile duvara monte raf sistemleri depolama ihtiyaçlarınızı muntazam bir biçimde karşılayabilir. Küçük banyolar için tezgâh altı depolama çözümü arayanlar, duvardan duvara dolapları dizayn edebilir ve natürel renkler ile açık renk tonlarının uyumundan yararlanabilirler. Mermer zemin kaplamaları ile mükemmel uyum sağlayan siyah banyo dolapları da son derece şık tasarımların içine giriyor. Dekorasyonda klasik stil şıklığı arayanlara görkemli bir banyo mermeri lüks banyo imkânını sunmaktadır. Ayaklı siyah tezgâh altı banyo dolapları, şık kulp aksesuarlarıyla aydınlatma üniteleri ile uyum sağlayacak biçimde dizayn edilebilir.

Banyo gereçleri, havlular, kişisel eşyalar, temizlik ürünleri ve birçok eşyanın depolanması için sadece tezgâh altı çözümler yeterli gelmeyebilir. Geniş aileler için uygun tasarlanmış banyo dolapları ekleri için uygun boşluklar veya köşeleri değerlendirebilirsiniz. Kirli çamaşırlardan temizleme ürünlerine, bölmeleri uygun sepetler ile de organize etmeniz mümkün.

Maksimum Depolama Alanları

Açık raflar için alt bölmelerde uygun olarak dizayn edilebilir. Küçük banyolarda duvardan duvara raf sistemleri oluşturulurken, farklı ebatlarda depolanan ürünlere göre bölmeler oluşturabilirsiniz. Çekmeceler, kapaklı raf sistemi ve açık raflarda temiz havlular depolamanızın için son derece modern ve şık bir banyo dolabı dizaynını gerçekleştirebilirsiniz. Rüstik banyolarda natürel ya da suni doğal malzeme kaplamaları sıklıkla kullanılmaktadır. Banyonuz için sıcak atmosfer oluşturmak istiyorsanız, bu örnekler size hitap edebilir. Tasarımcılar tarafından dizayn edilen şık banyoları gözden geçirebilirsiniz ve sizin banyolarınız için uygun modelleri seçerek profesyonellere danışabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close