Mobilya Modelleri

2020 2021 Bellona Koltuk Takımı Modelleri

2020 2021 Bellona Koltuk Takımı Modelleri ve Fiyatları2020 2021 Bellona koltuk takımı modelleri, 2020 2021 Bellona koltuk takımı fiyatları hakkında bilgi paylaştığımız bu makaleyi okuyarak Bellona’nın yeni çıkan koltuk takımı modellerini inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri için mağazayı ziyaret edebilirsiniz.

Aden Plus Koltuk Takımı
Aden Plus Koltuk Takımı

2020 2021 Bellona Koltuk Takımı Modelleri

Kayseri’de 1995 yılında kurulan Bellona kısa zamanda Türkiye sınırlarını aşarak dünya markası haline gelmiştir. Erciyes Anadolu Holding bünyesinde kurulan Bellona birbirinden şık ve zarif mobilyalar üreterek Türkiye’nin mobilya modasına yeni bir perspektif getirmiştir. Erciyes Anadolu Holding mobilya sektörü dışında bir çok alanda da hizmet vermektedir. Bu alanlar arasında tekstil, kablo ve tel, kimya, pazarlama, finans, demir-çelik, lojistik, havacılık gibi bir çok sektör bulunmaktadır. Bellona mobilya alanında hizmet vermekte olup yatak odası takımı, yemek odası takımı, genç odası takımı, bebek odası takımı üretimi yapmaktadır. Diğer taraftan kanepe koltuk takımı gibi oturma grupları ve sandalye üretimi de yapmaktadır.

Bellona 1995 yılında Kayseri’de kurulduktan sonra 1996 yılında üretime başlamıştır. Öz sermayesini arttırarak ilerleyen Bellona yatırımlarını her geçen gün arttırarak sektörde lider hale gelmiştir.

Aden S Koltuk Takımı
Aden S Koltuk Takımı

Bu makalemizde daha çok Bellona’nın koltuk takımı modelleri hakkında bilgi ve model paylaşımı yapacağız. Bellona 2020 yılında da birbirinden şık ve tarz koltuk takımı modelleriyle müşterilerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Şıklığı konforla da buluşturmayı en iyi şekilde başarabilen Bellona koltuk takımı modelleriyle bu yıl da en çok konuşulan ve tercih edilen markalardan biri olacaktır.

Bellona Koltuk Takımı Modelleri 2020 2021 ile evinize uygun bir koltuk takımı modeli seçerek oturma odanızı şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Eğer evinize yeni bir koltuk takımı almayı düşünüyorsanız Bellona’yı ziyaret etmeniz ve koltuk takımı modellerini incelemeniz odanıza uygulayacağınız dekorasyon için fikir elde etmenizi sağlayacaktır.

Alissa Koltuk Takımı
Alissa Koltuk Takımı

Bellona Koltuk Takımı Fiyatları 2020 2021

Koltuk takımı almaya karar verdiniz fakat fiyatlar hakkında aklınızda soru işareti oluşuyorsa Bellona’da her bütçeye uygun koltuk takımı bulabilmeniz mümkün gözükmektedir. Bellona kaliteyi ve şıklığı birleştirdiği koltuk takımı modellerini her bütçeye uygun olarak üretip müşterilerin beğenisine sunmaktadır.Oturma odanız için yeni bir koltuk takımı almayı düşünüyorsanız Bellona mağazalarına uğrayarak 2020 koltuk takımı modellerini inceleyebilir, fiyatlar ve kampanyalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bellona dönem dönem güzel kampanyalar çıkartarak piyasa fiyatından daha uyguna kaliteli koltuk takımı modellerini müşterilerine sunmaktadır.

Belissa Koltuk Takımı
Belissa Koltuk Takımı

Belissa Koltuk Takımı üç farklı rengi güzel şekilde kombine ederek şık bir oturma grubu oluşturmuştur. Belissa koltuk takımını tercih etmeniz evinize bahar havası katmanızı sağlayacaktır.

Carlino Koltuk Takımı
Carlino Koltuk Takımı

Evinde daha tok ve daha koyu bir oturma grubu tercih etmeyi düşünen kişiler Carlino koltuk takımını tercih edebilirler. Koyu renk duvar boyası kullanılan oturma odası için Carlino koltuk takımı çok iyi bir tercih olacaktır.

İmpera Koltuk Takımı
İmpera Koltuk Takımı

Konfor ve şıklığın en iyi örneklerinden biri olan İmpera koltuk takımı en beğenilen koltuk takımlarından biri olarak göze çarpmaktadır. İkili koltuklardaki desenler İmpera koltuk takımına ayrı bir tarz katmayı başarmıştır.

Lofty Koltuk Takımı
Lofty Koltuk Takımı

Lotfy koltuk takımı iki tane üç kişilik ve iki tane tek kişilik koltuklardan oluşmaktadır. Mavi ve gri rengin birbirine uyumu Lotfy koltuk takımı ile en iyi şekilde gözükmektedir. Beyaz bir duvar rengiyle birlikte oturma odanızda tercih ederek evinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

2020 2021 Bellona Koltuk Takımı modelleri adlı makalemizin burada sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sizler de beğendiğiniz modelleri yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Diğer 2020 2021 Bellona Koltuk Takımı Modellerine galeriden göz atabilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close