Ev Dekorasyonu

Zıt Renkli Mobilyaların Ahenkli UyumuGünümüzde dekorasyon stilleri çok farklı boyutlar kazanmıştır. Belli kalıpların dışına çıkmayı başarmış, oldukça hoş ve farklı tasarımlar vardır. Farklı olmayı sevenler, tarz insanlar her zaman alışılmışın dışına çıkmayı başarmıştır. Bu sayede birbirinden göz alıcı ve şık dekorasyon trendleri hayatımıza girmiştir. Eğer var olan mobilyaların dışında bir şeyler arıyorsanız ve sıkıcı renklerden bunaldıysanız sizlere zıt renklerin ahenkli uyumunu önerebiliriz.

Zıt Renkli Mobilyaların Ahenkli Uyumu.

Farklı olmayı seven, sıra dışı bir insansanız, bunu ev dekorasyonunuza yansıtmanın yollarını arıyor olmalısınız. Bu farkı seçtiğiniz renkler ile yapabilirsiniz. Zıt renklerin canlı ve dikkat çekiciliğini kullanarak çarpıcı bir dekorasyona imza atmanız mümkün. Geleneksel ve sıkıcı renk tonlarından sıkıldıysanız bu canlı renklerin büyüsüne kendinizi bırakabilirsiniz.

Mavi ve turuncu uyumu
Mavi ve turuncu uyumu

Sınırları Bir Kenara Bırakıp, Özgürleşin.

Eviniz sizin özeliniz ve sadece size ait bir alan. Bu alanı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz. Ruhunuz özgürlükten yanayken, neden belirlenmiş kalıpların içine hapis olasınız. Evinizin her alanını farklı renk tonları ile boyayın ve mobilyalarınızı modellerine bakmadan istediğiniz renkler ile kaplayın. Bu birbirine uyumsuz ancak ahenkli mobilyalar ve renkler evinize yeni bir nefes getirecektir. Alışılmışın dışına çıkarak daha çarpıcı ve yenilikçi bir enerjiye sahip olacaksınız. Yer döşemeleriniz ve duvarlarınız birbirinden farklı ve uyumsuz tarzlarda olabilir, mobilyalar ise bambaşka tonlarda…Özgür renklerin uyumu
Özgür renklerin uyumu

Seçimlerinizde İki Zıt Rengi Temel Alın.

Diğer renkler size yardımcı olanlar olsun. Ancak siz iki zıt rengi kafanızda belirleyin ve mobilya yada duvarlarınızda bunları kullanın. Bu zıt renkleri sarı-mor, kırmızı-yeşil, mavi-turuncu olarak sayabiliriz. Bu renkleri ana hatları oluşturmak için mobilya yada duvarlarınızda kullanabilirsiniz. Daha sonra bu renkler ile kontrast olacak farklı renkleri dekoratif aksesuarlar olarak ekleyebilirsiniz. İsteğinize göre iki zıt renk seçtikten sonra aksesuarlarınızda seçtiğiniz renklerin farklı tonlarını da kullanabilirsiniz.

Zıt renklerin ahenkli görüntüsü
Zıt renklerin ahenkli görüntüsü

Galerimizde sizler için bulduğumuz birbirinden ilgi çekici ve canlı zıt renkli dekorasyon örnekleri mevcuttur. Sizlere ilham olabilecek harika seçeneklere göz attıktan sonra kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close