Ofis Dekorasyonu

Üstü Cam Çalışma Masaları ile Şık Stiller

Üstü Cam Masalar Çalışma Alanına Stil KatıyorSehpalar gibi, üstü cam çalışma masaları genellikle odanın  küçük alanlarına entegre edilmektedir, nasıl göründüğünü merak ederseniz alana çok modern ve şık bir stil vermektedir. Bununla birlikte, ister ev ofisi isterse daha profesyonel bir ortam olsun, üstü cam bir masaya sahip olmanın tek nedeni bu değil. Bu tür tasarımlar genellikle sadeliğe ve çerçevenin tasarımına önem verir. Tasarımlarını daha iyi anlamak için bazı belirli masalara bakalım.

Üstü Cam Çalışma Masaları

Özellikle masif ahşap ve temiz ve sade biçimde yapılmış retro masalar, harika bir tasarıma sahiptir. Şeffaf cam üstü minimalist bir görünüm sağlar ve aynı zamanda masaya modern bir cazibe katar.

Bu modern masanın tasarımının arkasındaki niyet , çok az, kaygan ve çok yönlü bir görünümdür. Cam üstü hem güçlü hem de narin ve krom ayaklı bacakların masaya zarif bir endüstriyel görünüm vermesi için zarif bir kaplama.

Ödev Masasının tasarımı, düşündüğünüz kadar kolay anlaşılmaz. Bu aslında çok yönlü bir mobilya parçası. İki boyutta geliyor ve açık camın hemen altına asılmış bir veya iki dosya tutacağı / çekmecesi bulunuyor.Aynı renkteki zarif ahşap bir çerçeveye bağlanırlar.

Bir sürü üstü cam masa, soğuk ve biraz sade tasarımı ile ahşap bir masanın sıcaklığını ve zerafetini yansıtamaz olarak algılanabilir. Bazı durumlarda doğru olabilir, ancak çoğu masaları sıcaklığı çok güzel verirler. Genellikle Çerçeveleri sağlam ceviz ağacından yapılırlar ve üst temperli camdan yapılır.Buradaki en güzel şey kenarların, köşelerin ve tüm bileşenlerin incelikli olmasıdır.Üstü Cam Ahşap Ayaklı Çalışma Masaları

Ahşap ve cam kombini güzel ve oldukça yaygın bir özellik de bir mobilyadır.Bazılarının metalden yapılmış bir çerçevesi vardır. Kombinasyon biraz alışılmadık, ancak cam üst tasarımı mükemmel şekilde tamamlıyor.

Masanın üzerindeki cam üst kısım şeffaf değilken bile, tasarım her üründe şık duruyor. Aslında siya üst cam, gizemli ve şık bir dokunuş ekliyor. DAHA FAZLA: Rahat Ve Kullanışlı 2020 Çocuk Çalışma Masaları

Büro mobilyalarında üstü cam masalar çok kullanılmaktadır. Neredeyse tamamen camdan yapılmış ancak hafif ve hassas görünümüne rağmen çok güçlü ve dayanıklı tasarımlar vardır.

Biraz daha klasik bir şey arıyorsanız, retro güzellikten bir ipucu ile Monoblok masasına bakın. Bu, cevizden yapılmış bir sekreter masası.  Üst kısım, kalemler ve diğer ofis malzemeleri için depo bölmeleri olarak görev yapabilen kutuları tutar.

Böyle basit ve çok yönlü bir çalışma masasını her yere kolayca entegre edebilirsiniz . Bu aslında bir masadan daha fazladır. Minimalizm ve orantılar sayesinde bir masa veya bir konsol masası olarak tercih edilebilir.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close