AksesuarSalon Dekorasyonu

Modern ve Karmaşık Yan SehpalarYan sehpalar ev dekorasyonunda hoş görüntü verdiği gibi kullanışlı alanlar oluşturmasıyla da tercih sebebi olmuştur. Koltuk yanları, kahve köşesi, kitap okuma köşeleri gibi bir çok alanda keyifle kullanılabilen sehpaların yuvarlak formda olanlarına dair güzel örneklerimiz var. Üstelik bu örnekler birbirinden farklı malzemeler kullanılarak ve farklı formlarda tasarlanarak dekorasyon stilinizi güçlendirmek için sizlerin onları tercih etmenizi bekliyorlar.

Modern ve Karışık Yuvarlak Yan Sehpa

Çok yönlü ve karmaşık yan sehpa ile kendi sehpanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Değiştirebilir boncuk görünümlü parçaları istediğiniz sırayla takarak sehpanızı özelleştirebilirsiniz. Görünümü itibariyle oldukça farklı ve renkli bir sehpaya sahip olarak kahve köşenizi daha renkli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Karışık Modern Yuvarlak Yan Sehpa
Karışık Modern Yuvarlak Yan Sehpa

Camlı Yuvarlak Sehpa

Takım olarak satın alabileceğiniz bu model ile uyumlu bir estetik görüntü yakalayabilirsiniz. Cam üst kısım ve ahşap ayaklar ile oldukça hoş görünen bu sehpaları kanepe yada yatağınızın yanında kullanabilirsiniz.

Camlı Yuvarlak Sehpa
Camlı Yuvarlak Sehpa

Yuvarlak Ahşap Yan Sehpa

Yüzyıl ortası tasarımına örnek olabilecek bir sehpa tasarımı. Bu yan sehpa keyifle oturduğunuz ayaklı koltuğunuzun yanında harika görünür. Bu çok amaçlı tasarım, masif cevizden yapılmış ve ipeksi bir yüzeyle pürüzsüzleştirilmiştir. Evin her yerinde kullanılabilir. Zamansız bir sehpa arıyorsanız, kesinlikle tercihiniz bu sehpa olmalı.

Eames Küçük Yuvarlak Ahşap Yan Sehpa
Eames Küçük Yuvarlak Ahşap Yan Sehpa

Ahşap Değiştirilebilir Sehpalar

İstediğin formda kullanabileceğiniz yuvarlak yan sehpalar tercih edilerek zaman zaman değişiklikler yapabilirsiniz. Yenilikçi bir dokunuş olan bu sehpa ile farklı siluetler oluşturarak odanızın dekorasyonunu tazeleyebilirsiniz. Bu haliyle bile alışılmış sehpalardan oldukça farklı görünüyor.Yenilikçi Orta Sehpa
Yenilikçi Orta Sehpa

Modern ve Geometrik Yan Sehpa

Geometrik yan sehpa baktığınız yöne göre siluetini değiştiren benzersiz bir şekle sahip. Ahşap malzemesi ile bir çok stile kolaylıkla adapte edilebilir.

Geometrik Yan Sehpa

Geometrik Yan Sehpa

Hafif ve Kullanışlı Sehpa

Yine alışılmışın dışında tasarlanmış yenilikçi bir yorum ile karşınızdayız. Masif yağlı meşeden üretilen bu güzel ve modern sehpa kolay taşınabilir olmasıyla ön plana çıkıyor.  Sahip olduğu gizli pirinç tutma çubuğu, masa tablasının seçtiğiniz üç yükseklikte sabitlenmesini sağlar. Her alana uyum sağlayabilir.

Stilk Ahşap Yan Sehpa
Stilk Ahşap Yan Sehpa

Beyaz Meşe Yuvarlak Yan Sehpa

Petit Palais tarzında yan sehpa, muhteşem doğal ahşapla tasarlanmıştır. Klasik sütunlardan ilham alınarak tasarlanan bu model İskandinav stilde oldukça mükemmel bir seçenek olacaktır. Sade, canlandırıcı olduğu kadar kusursuz görünümü ile hemen fark edilebilen bir sehpa.

Beyaz Meşe Yuvarlak Yan Sehpa
Beyaz Meşe Yuvarlak Yan Sehpa

Fotoğraf galerimizden diğer sehpa modellerine göz atarak daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bize Ulaşın
Close