Ev DekorasyonuEv Tekstili

Kumaş Kombinasyonları İle İlham Veren 10 Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda uyumlu olan renkli ve desenli kumaş kombinasyonları

Kumaş seçimi, bir oda dekoru için temel oluşturmada büyük bir rol oynar.Kumaş renk seçenekleri ve dokuları birleştirildiğinde birçok tasarımcının projelerini  başlattığı kısımdır. Kumaş kombinasyonları ev dekorasyonun can damarıdır.Canlı desenli odalardan sessiz, sakin alanlara kadar en güzel kumaş kombinasyonları örneklerini sizler için listeledik.

Kumaş Kombinasyonları İle Ev Dekorasyonu Örnekleri

 • Bu oda için, siyah beyazın klasik renk kombinasyonu seçili ve  görsel ilgi ve ihtişam yaratmak için ölçek ve desen kullanılmış. Kumaşlar, bu eve  uygun  geleneksel baskılardan oluşan bir kombinasyon r ve mekânın çağdaş unsurlarıyla karıştırıldığında gerçekten genç ve modern bir aileye hitap ediyor.
 • Bu odada kumaşlar ile lüks bir dekor duygusu yaratılıyor. Lacivert renk kadife kumaş lüks görünümün başlangıç ​​noktası. Sonra farklı desenler ve dokular eklenmiş. Karanlık koltuğa rağmen oda oldukça parlak hissettiriyor. Lacivert rengi dengelemek için, sandalyelerde ve yastıklarda gümüşi bir beyaz kullanılıyor ve biraz sıcaklık getirmek için paslı turuncu eklenmiş.

DAHA FAZLA: Ev Dekorasyonunda desen ve doku kullanma

 • Bu Gürcü tarzı ev ise çok resmi bir yemek odası için panelli boyama ve kalıplama ile dolu. Parlak sarı perdelerle ile güzel bir hava verilmiş. En iyi bölüm, pencereler için pamuklu poplin kumaş  gerçekten doğru bir kumaş seçilmiş.. Eğlenceli bir fırfır kenar detayı ise perdeye daha hoş bir görünüm veriyor.
 • Kanepede  koyu bir ton. Küçük çocuğu ve ev hayvanı olanlar için günlük kullanıma daha uygun. Halı çok güçlü bir etkide. Tablolar ve sandalyeler ile çok uyumlu.Yosunumsu yeşil renk, zengin renkleri bir arada harmanlıyor.

Kumaş Kombinasyonları

 • Maskülen ama aynı zamanda güzel görünüm oluşturan bir ev dekor. Çiçek desenli kanepe kumaş seçimleri ile oldukça uyumlu.  Kırmızı  en sevdiğiniz renkse yüksek kontrastlı siyah ve sarı ile birlikte vurgulamayı seçebilirsiniz. Sonuç olarak, efekt  cesur ve dramatik.
 • Renk  paletini belirleyen, tasarım çalışmalarında hemen her zaman kumaştan başlıyor. Bu resmi salon oldukça neşeli ve modern görünüyor, aynı zamanda çok rahat bir alan. Kumaş sadece renk ve desenleri dekora katmakla kalmaz, aynı zamanda her kumaş eşsiz bir dokuya sahiptir ve bu da konuk sever, yaşanabilir bir alan yaratmak için genel karmaya ilgi katar.
 • Ev dekorasyonun da kumaş kombinasyonları seçimi, tarzınızı da yansıtır. Burada kullanılan mor renk ile desen ve dokular, genç bir aile için oldukça uygun ve eğlendirici bir bölümü de var. Bütün renkler ve dokular, birbirleriyle desen ölçeğinde olduğu gibi  oldukça uyumlu çalışıyor.
 • Ev dekorunda renkleri kullanmaktan korkmayın.Koltuklarda ve yastıklarda doymuş renkler, kilim ve duvar üzerinde bulunan desen, hep birlikte gerçekten harika bir aile odası havası yaratıyor.

DAHA FAZLA: Desenli Halılar ile Dekor için 5 İpucu

En Güzel Kumaş Kombinasyonları

 • Yeşil renkleri seviyorsanız örnek bir seçim. Doğal ve zamansız bir his yaratmak için evinizde bu tonları kullanabilirsiniz. Yastıklara uygulanan eğlenceli baskılar nötr mobilya parçalarına karşıdır ve dokuların çeşitliliği mekanı ısıtır ve özellikle evin büyük bölümünde daha çekici hissettirir.
 • Bu yerde kullanılan malzemeler, mümkün olduğunca yerel kaynaklardan ya da geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmiş. Duvarlara çim bezi kullanılması yenilenebilir bir seçim ortama tropikal bir his verir. Renk ince ve sessizden cesur parlaklığa doğru ilerliyor. Yeşil ve gümüş renk şeması daha tropikal canlı renklerle zenginleştirildi. Yaprak desenli kumaş ise kanepelerde tamamlayıcı unsur olarak seçilmiş.
 • Yatak odası, evin doğal olarak en özel ve samimi yeridir.. Bu odada kumaşları yumuşacık ve kadife. Hem yatıştırıcı hem de rahatlatıcı bir doku kullanılmış. Kadife renkte döşenen yatağa sofistike bir sıcaklık katılırken, dokulu yatak örtüsü, yumuşak ve çekici derinlik ve desen ekler.
İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın

Bir önceki yazımız olan Zarif Ve Etkileyici 2018 Taç Nevresim Takımları başlıklı makalemizde nevresim takımı, nevresim takımları 2018 ve taç hakkında bilgiler verilmektedir.

Kelimeler

1 thought on “Kumaş Kombinasyonları İle İlham Veren 10 Ev Dekorasyonu”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close