Ev Dekorasyonu

Hayvan Desenli Ev Dekorasyonları 2020

Hayvan desenli ev dekorasyonları 2018 ; Leopar, Dalmaçyalı, Zebra, Çita ...Hayvan desenli ev dekorasyonları hiç bir zaman stil dışına çıkmaz ve her zaman trend halindedir.  Bu nedenle ev dekorasyonunda cesur bir aksan elde etmek istiyorsanız, ihtiyacınız olan şey hayvan desenleri olabilir. Hayvan deseni pek çok iç mekanda kullanılabilir: rustik, glam, art deco, çağdaş ve benzeri ama daha çok bir kız çocuğu alanını veya bir kadınsı alanı vurgulamak için kullanılırlar. Ev dekorasyonu için hayvan desenlerini kullanırken çok dikkatli olmalısınız çünkü onları çok fazla kullanırsanız, eviniz kötü görünecektir. Ev dekorunuza hayvan desenleri eklemek için şık fikirler hazırladım, böylece farklı iç mekanlarda şık dekorasyonlar yapabilirsiniz.

Hayvan Desenli Ev Dekorasyonları 2020

Hayvan Desenli Duvar kağıdı

Hayvan desenleri, düz bir duvara etki katmak için iyi bir fikirdir –  hayvan desenli duvar kağıdı modellerinden alın ve duvarınızda cesur ifadeler haline getirin! Duvar için en popüler baskılar Dalmaçyalı, çok sevimli ve şık görünüyor, artı renk kombinasyonu nötr ve farklı renklerle karıştırılabilir. Antre, yatak odası, ofis alınınız da böyle bir duvar yapabilir veya böyle bir duvar kağıdı ile kaplanmış küçük bir makyaj odasını dekore edebilirsiniz. Özellikle dore rengi metalik dokunuşlarla süper kadınsı görünecektir.hayvan desenleri ile dekorasyonlar 2020
hayvan desenleri ile dekorasyonlar 2020
  • Açıklama yapan geometrik desenli duvar kağıdı  ve dore ayaklı çita baskılı sandalyeler,  bu alanı çok şık gösteriyor.

Hayvan Desenli Döşemeler

Şık döşemeler, herhangi bir alanı kaplamak ve daha güzel yapmak için harika bir yoldur. Hayvan desenli döşemeler şık ve zarif bir his için her yerde kullanılabelen zamansız bir çözümdür. Şömine yanındaki koyabileceğiniz muhteşem lüks sandalyeler veya koltuklar veya makyaj köşesi için bir puf  ya da oturma odanızda çarpıcı bir kanepe satın alın. Bu tür öğelerin, alanınıza  glam bir his katacağından eminiz. Desenlere gelince, leoparı, çitayı, Dalmaçyalı’yı veya zebra’yı tercih edin – hepsi muhteşem görünüyor! Daha cesur bir görünüm istiyorsanız, leopar desenlerini seçin; bunlar daha muhteşem.

Ayrıca Bakınız: Kumaş Kombinasyonları İle İlham Veren 10 Ev Dekorasyonu

Hayvan Desenli Halılar ve Yastıklar

Hayvan desenleri çok cesur ve evde dekore etkili dokunuşlar olarak  eklenmelidir ve aşırı olmamak için en iyi yol:  sadece yastık, kilim ve halıyı seçmektir. Muhteşem bir zebra baskılı halı, herhangi bir alanı vurgulayacak ve hem glam yemek salonunda hem de vintage stilden ilham alan bir salonda harika görünecektir. Çita desenli bir merdiven kilimi yalnızca eski merdivenlerini yenilemekle kalmayacak aynı zamanda alanı öne çıkaracak. Hayvan baskılarında en aza indirgemek, ancak yine de bazı öğeler istiyorsanız, yastıklar ihtiyacınız olan şeydir. Ayrıca pahalı değildir ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

İlgili haberin tüm resimleri için tıklayın


Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close