Ev Dekorasyonu

Evinizde Melborn RenkleriHer insan evini dekore ederken özel zevklerini ve tarzını yansıtır. Kimisi var olan stilleri birebir uygularken kimisi de kendinden mutlaka parçalar ekler. Ev dekorunda renklerin oldukça büyük bir etkisi vardır. Tercih edilen renklerin birbiri ile uyumlu olması, evin enerjisini doğrudan etkiler. Makalemizde beyaz ve açık tonlarda dekore edilen bir evin renklerle birlikte nasıl canlı ve enerjik hale geldiğini göreceksiniz.

Çocuksu ve enerjik bir hava yakalanan evde gökkuşağının bütün renkleri kullanılarak rengarenk bir ortam oluşturulmuş.

Pastel ve Canlı Renklerin Ahengi

Halıda ve şeker pembesi tabloda tercih edilen pastel renkler, aydınlatma ve yastıklarda tercih edilen canlı renlerle birlikte oldukça hoş ve yumuşak bir uyum sağlamış. Masal tadında ama modern bir oturma odası çıkmış ortaya.

Evinizde Melborn Renkleri

Evinizde Melborn Renkleri

Modern Parçalar ile Vintage Eşyalar Bir Arada

Modern tarzda tasarlanmış renkli bir sandalye ile eski görünümlü vintage sehpayı bir arada kullanarak farklı bir uyum yakalanmış. Pastel renkler kullanılan modern bir resim duvarı süslemiş. Birbirinden çok farklı tarzları oldukça başarılı bir şekilde modernize eden bir ev dekorasyonu yakalanmış. Tabi ki renklerin verdiği enerji harika.

Fuşya Sandalye Seçimi
Fuşya Sandalye Seçimi

Ferah ve Otantik Bir Okuma Köşesi

Etnik dekoratif aksesuarların bolca yer aldığı bu köşede, ikinci olarak göze kitapların uyumlu yerleşimi çarpıyor. Renk tonlarının farklı farlara yerleştirilmesi düşünülenden fazla olumlu enerji yaymış. Raf, duvarlar ve sandalyenin beyaz tercih edilmesi oldukça aydınlık bir ortam oluşmasına büyük katkı sağlamış.Kitapların Uyumlu Yerleşimi
Kitapların Uyumlu Yerleşimi

Siyah Beyaz Ağırlıklı Mutfakta Renkli Detaylar

Siyah ve beyaz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı bu güzel mutfakta, renkler ufak detaylarda yer almış. Ve yine harika bir sonuç ortaya çıkmış.

Detaylardaki Renkler
Detaylardaki Renkler

Otantik ve Bohem Dekoratif Aksesuarlar

Çalışma odasında tercih edilen otantik duvar süsleri, resimler ve masada kullanılan çinili vazolar… Bütün bu karmaşanın içinde anlamsız bir uyum söz konusu. Beyaz duvar üzerinde kullanılarak sağlanmış olan bu uyum, ev bitkisi ile bütünleşmiş ve karmaşık ancak aydınlık bir ortam oluşturulmuş.

Otantik ve Bohem Dekoratif Aksesuarlar
Otantik ve Bohem Dekoratif Aksesuarlar

Fotoğraf galerimizden diğer ayrıntılara göz atabilirsiniz. Renklerin nasıl uyumlu kullanılarak soft bir hava oluşturulabileceğini görerek ilham alabilirsiniz.Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close