Duvar Dekorasyonu

Eviniz İçin Bu Son Kitaplık Dekor Fikirleriyle Raflara Hazır OlunHevesli bir okuyucu veya tasarım meraklısıysanız, şık bir kitaplıktan daha iyi bir şey olmadığını kabul edeceksiniz. Yaratıcı yüzen raflardan tasarım anlayışına sahip raflara ve hatta gizli kütüphane kapılarına kadar, bu kitaplık dekor fikirleri, en çok satanlarınızı şık bir şekilde saklamanıza ve sergilemenize olanak tanır. Kitap rafları sadece koleksiyonunuzu sergilemenize izin vermekle kalmaz, aynı zamanda hediyelik eşyaları, fotoğrafları ve bibloları sergilemek için mükemmel bir yerdir.

Bir kitap rafını dekore etmek, denge, renk ve stil için bir göze ihtiyaç duyar ve bu kitaplık dekor fikirleri, sürecin zahmetsiz görünmesini sağlar. Kitap raflarınızı, özel yerleşik raflarınızı süslemek için favori fikirlerimizi keşfedin ve kitap ayracı ve yer imleri gibi kendin yap parçalarını düşünün. Kendinize bir kitaplık ve dinlenebileceğiniz bir yer olan rahat bir okuma köşesi hediye edin.

Merdiven Altındaki Sır

Depolama alanı olan bir kitaplık, merdivenlerinizin altındaki o sıkışık, ölü odayı çarpıcı bir vitrine dönüştürmenin mükemmel bir yoludur. Bu görüntüdeki bu, cennete giden gizli bir geçit gibi görünüyor. Bu kitaplık, kitaplarınızı saklamak ve aynı zamanda diğer şeyleri düzenlemek için geniş alan sunar. Bu tasarım, bu odanın tek renkli paletini daha da kırarak inanılmaz derecede şık görünmesini sağlıyor. Özel bir çalışma alanınız yoksa veya yeriniz biraz kısıtlıysa, bu kitaplık fikrini düşünün.

Tasarım İpucu: Tazelik katmak için bu kutulara birkaç saksı bitkisi yerleştirin.

Merdiven Altındaki Sır
Merdiven Altındaki Sır

Eski Ev Aşkı!

Eski dünya cazibesini seviyor musun? Bu sizin için! Evinizin iç mekanlarına geleneksel bir dokunuş eklemek istiyorsanız, pencere şeklindeki küçük bir açık kitaplık mükemmeldir. Bu aynı zamanda, kitap toplamayan veya eski kitapların kokusundan hoşlanmayan, ancak yine de yatak odalarında veya çalışma odalarında bir kitaplık fikrinden hoşlanan modern okuyucular (Kindle’larına bağımlı olanlar) içindir. Bu, klasik bir ahşap masa ve bir hasır sandalye ile süslenmiş kompakt, yerleşik, geleneksel temalı bir kitaplıktır.

Tasarım İpucu: Kitaplığınızın görünümünü tamamlamak için vazo veya eski eserler şeklinde bakır veya pirinç vurgular ekleyin.

Eski Ev Aşkı!
Eski Ev Aşkı!

Yalnızlık Dergisi

Çalışma odanızın üzerinde veya yatak odanızın herhangi bir köşesinde boş bir duvar mı var? Gidecek yeriniz olmayan çok sayıda kitabınız mı var? Duvarda bir kitaplık yapmak için bir dizi ince yüzer raf eklemeyi düşünün. Bu, iki sorunu çözer: depolama ve stil. Burada çalışma ünitesi benzer bir tasarımla eşleştirilmiştir – üç ahşap raf tüm bu kitapları düzenli tutacak kadar büyüktür ve en sevdiğiniz kitaplara kolay erişim sağlar!

Tasarım İpucu: Kitaplığınızı süslemek için birkaç saksı bitkisi, fotoğraf çerçevesi ve hediyelik eşya ekleyin.

Yalnızlık Dergisi
Yalnızlık Dergisi

Hayat Kolay, Hayat Eğlenceli!

Kolay ve eğlenceli olan bu abartısız dikey kitaplık, kitapların birbirleriyle saklambaç oynuyormuş gibi görünmesini sağlar. Bu tasarım sayfaları gizli tutar ve başlıklarını gösterir. Göz hizasında inşa edildiğinden erişimi kolaydır. Artık en üstteki kitabı almak için sandalyenize tırmanmanız gerekmeyecek. Tasarım şık ve moderndir, genel dekorla iyi uyum sağlar. Küçük evler için ideal olduğundan fazla yer kaplamaz.Tasarım İpucu: Bir şok etkisi yaratmak için her kutunun içini farklı renklerle renklendirin.

Hayat Kolay, Hayat Eğlenceli!
Hayat Kolay, Hayat Eğlenceli!

Negatif Boşluğu Kullanın!

Başucu masanız yoksa veya almayı planlıyorsanız, kitaplarınızı istiflemek için açık bir büfe ve kitaplık seçin. Eğlenceli bir dokunuş için bu resimde gösterildiği gibi birkaç dekor parçası atın. Yatak odanıza değişiklik getirmenin akıllıca bir yolu olan bu kitaplık dekoru, gece geç saatlerde okuyanlar için de harika. Kim oturma odasına kadar yürümek ya da siz yatağa girdikten sonra bir kitap seçmek için ders çalışmak ister ki?

Tasarım İpucu: Modern alanınıza geleneksel çekicilik katmak için birkaç antika parça ekleyin.

Negatif Boşluğu Kullanın!
Negatif Boşluğu Kullanın!

Asimetri: Bir Roman!

Bu asimetrik açık kitaplık, hayatınıza yön veriyor gibi görünüyor. Bu odadaki boş bir köşeye ilginç bir dokunuş katıyor. Tasarım benzersizdir ve kitaplarınızı, vitrinlerinizi ve dekor parçalarınızı istiflemek için yeterli saklama alanı sunar. İçine yerleştirilmiş küçük bir saat ve bitki, bu kitap rafına biraz görsel drama getiriyor. Bu kitaplığın açık renkli ahşap rengi, mavi renk paletinin monotonluğunu çok yumuşak bir şekilde kırıyor.

Tasarım İpucu: Ölü köşenizi bu kitaplık ile doldurun, bitki ve vazolarla süslemeyi unutmayın.

Asimetri: Bir Roman!
Asimetri: Bir Roman!

Shakespeare’in Bütün Eserleri!

Bu, dışarıdaki tüm kitap kurtları için. Yeni kitabı için asla yeterli alan bulamayanlar için. Bu kitaplık daha çok iki duvara yayılmış bir kütüphanedir ve ona kırtasiye ve belgeler için çok sayıda saklama dolabı eşlik eder. Tasarım klasik, beyaz renk zamansız ve raf serisi, en sevdiğiniz yazarların eserlerini düzenlemenize yardımcı olacak. Kitapların kendisi, bu kitaplık tasarımının ana dekor unsurunu oluşturur. Alanınızı paylaşmak için bir kitap aşığı arkadaş bulmayı başardıysanız, bu bir çalışma odasında ve hatta yatak odanızda iyi çalışacaktır.

Tasarım İpucu: Odak ışıkları, spot ışıkları veya yeşillikler ve duvar sanatı ipuçları içeren monte edilmiş ışıklar takın.

Shakespeare'in Bütün Eserleri!
Shakespeare’in Bütün Eserleri!

 Kelimeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Ulaşın
Close